ZTEZTE Ekran Değişimi

ZTE Axon 30 Pro Ekran Değişimi

ZTE Axon 30 Pro ekran değişimi işlemi, EkranDeğişimi.Net kurumu olarak orijinal parçalar ile gerçekleştirilir. Bunun sebebi hem müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak hem de cihazınızı ilk günkü kalitesinde kullanabilmenizdir. ZTE Axon 30 Pro telefon modellerinde karşılaştığınız tüm problemler için bizlerle iletişime geçebilir, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

ZTE Axon 30 Pro Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

ZTE Axon 30 Pro ekranım kırıldı sorunu, cihazın darbe alması sonucu gerçekleşmektedir. Bu gibi durumlar ile karşılaşıldığı zaman ise ekranın değiştirilmesi gerekmektedir. Ekran değişimi işlemlerinde uzman ekibimiz tarafından orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede cihazınızı ilk günkü kalitesinde konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

ZTE Axon 30 Pro Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

ZTE Axon 30 Pro ekranım arızalandı sorunu, pek çok nedenden kaynaklanabilir. Bunlar cihaza su kaçması ya da yüksek bir yerden düşerek darbe alması şeklindedir. Genellikle bu tarz durumlarda telefonun ekranının değiştirilmesi ile cihaz tamir olmaktadır. EkranDeğişimi.Net olarak uzman ekibimiz tarafından ekran değişim işlemi orijinal parçalar ile gerçekleştirilmektedir.

ZTE Axon 30 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

ZTE Axon 30 Pro ekran değişimi işlemlerinde profesyonel kadromuz, orijinal ekran ürünleri kullanarak tamir işlemini tamamlamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz cihazlarını ilk günkü kalitesinde kullanabilmektedir.

ZTE Axon 30 Pro Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

ZTE Axon 30 Pro Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

ZTE Axon 30 Pro ekran değişim ücreti müşterilerimiz açısından oldukça uygun fiyatlı olacak şekilde belirlenmiştir.

ZTE Axon 30 Pro Ekran Fiyatları Ne Kadar?

ZTE Axon 30 Pro ekran fiyatları, bize danışan tüm müşterilerimiz için uygun olarak ayarlanmıştır.

ZTE Axon 30 Pro Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

ZTE Axon 30 Pro ekran değişim servisi olarak uzman ekibimiz tarafından kaliteli ve garantili hizmetler sağlamaktayız.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal ZTE Axon 30 Pro Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal ZTE Axon 30 Pro ekran değişimi sırasında orijinal ekran parçaları kullanılır. Bu sayede EkranDeğişimi.Net olarak sizlere garantili hizmetler sağlamış oluruz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı