ZTEZTE Ekran Değişimi

ZTE Axon 11 Ekran Değişimi

ZTE Axon 11 ekran değişimi işlemleri sırasında uzman ekibimiz tarafından her zaman orijinal ekran parçaları kullanılmaktadır. Bu sayede de müşterilerimiz cihazlarını ilk günkü kalitesinde konforlu bir şekilde kullanabilmektedir. EkranDeğişimi.Net olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktayız. ZTE Axon 11 telefon modellerinde yaşanan tüm sorunlarınız için bizlere iletişim kanallarımız üzerinden ulaşarak telefonunuzdaki sıkıntıyı çözüme kavuşturabilirsiniz.

ZTE Axon 11 Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

ZTE Axon 11 ekranım kırıldı sorunu, genellikle cihazların düşürülmesi sonucu sert bir darbe alması ile gerçekleşir. Bu tarz zamanlarda ise ekranın değiştirilmesi gerekir. Uzman ekibimiz tarafından yapılan ekran değişimlerinde orijinal parçalar kullanarak sizlere en kaliteli hizmetleri sağlamaktayız. Orijinal parçalarla sağladığımız güvenilir ve garantili hizmetlerimizden yararlanabilmek için ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ZTE Axon 11 Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

ZTE Axon 11 ekranım arızalandı problemi, pek çok nedenden dolayı oluşabilir. Bunlar; cihazın herhangi bir sıvıyla teması ya da yüksek bir yerden düşmesi sonucu darbe alması şeklindedir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmanız sonucu EkranDeğişimi.Net olarak bizlere iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Garantili ZTE Axon 11 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

ZTE Axon 11 ekran değişimi için uzman kadromuz orijinal parçalar kullanmaktadır. Bu sayede cihazınızı ilk günkü kalitesinde güvenilir bir biçimde kullanmanız söz konusudur.

ZTE Axon 11 Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

ZTE Axon 11 Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

ZTE Axon 11 ekran değişim ücreti, genellikle müşterilerimiz baz alınarak uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Uzman ekibimiz tarafından tamir işlemi sırasında ise orijinal parçalar kullanılarak güvenilir hizmetler sunmaktayız.

ZTE Axon 11 Ekran Fiyatları Ne Kadar?

ZTE Axon 11 ekran fiyatları, müşterilerimiz için genellikle uygun olarak ayarlanmaktadır.

ZTE Axon 11 Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

ZTE Axon 11 ekran değişim servisi olarak sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizi vermekteyiz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal ZTE Axon 11 Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal ZTE Axon 11 ekran değişimi sırasında uzman ekibimiz, orijinal parçalar kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı