ZTEZTE Ekran Değişimi

ZTE Axon 10s Pro 5G Ekran Değişimi

ZTE Axon 10s Pro 5G ekran değişimi işlemi, EkranDeğişimi.Net kurumu tarafından orijinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır. Bundan dolayı cihazınızı ilk günkü kalitede kullanırken aynı zamanda uygun fiyatlı yapıldığından müşteri memnuniyeti her zaman yüksek düzeydedir. ZTE Axon 10s Pro 5 G cihazlarda yaşadığınız sorunlar için uzman ekibimizle irtibat kurabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ZTE Axon 10s Pro 5G Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

ZTE Axon 10s Pro 5G ekranım kırıldı sorunu, telefon kullanıcılarının sürekli yaşadığı bir durum olmaktadır. Bu durumun nedeni ise çoğu zaman cihazın darbe almasıdır. Ekran değişimi gerektiren bu tür durumlarda ise bizlere danışarak güvenilir ve garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ZTE Axon 10s Pro 5G Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

ZTE Axon 10s Pro 5G ekranım arızalandı sorunu, cihazın su alması ya da yüksek bir yerden düşerek sert bir darbe almasından dolayı oluşmaktadır. Bu gibi durumlarda ise genel olarak uzman kadromuz tarafından ekran değişim işlemi gerçekleştirilir.

ZTE Axon 10s Pro 5G Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

ZTE Axon 10s Pro 5G ekran değişimi işlemleri esnasında EkranDeğişimi.Net olarak orijinal ekran parçaları kullanılır. Bundan dolayı her daim müşteri memnuniyeti seviyesi yüksek olmaktadır.

ZTE Axon 10s Pro 5G Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

ZTE Axon 10s Pro 5G Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

ZTE Axon 10s Pro 5G ekran değişim ücreti müşterilerimiz için çoğu zaman uygun şekilde belirlenmektedir.

ZTE Axon 10s Pro 5G Ekran Fiyatları Ne Kadar?

ZTE Axon 10s Pro 5G ekran fiyatları, bize danışan siz müşterilerimize uygun olacak şekilde ayarlanır.

ZTE Axon 10s Pro 5G Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

ZTE Axon 10s Pro 5G ekran değişim servisi olarak profesyonel kadromuz aracılığı ile kaliteli ve güvenilir hizmetler sağlanmaktadır. Bu hizmetleri alabilmek için ise bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal ZTE Axon 10s Pro 5G Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal ZTE Axon 10s Pro 5G ekran değişimi işlemleri, orijinal ekran ürünleri ile yapıldığı için EkranDeğişimi.Net olarak tüm müşterilerimize garantili bir hizmet sağlanır.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı