Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 13 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 13 ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz ile birlikte ekran değişimi çalışması yapmaya devam ediyoruz.

Xiaomi Mi 13 Ekran Değişimi Çalışması

Akıllı telefon ekranları pek çok nedene bağlı olarak hasar almaktadır. Akıllı telefon ekranınız hasar almışsa ekran değişim işlemi sizin için kaçınılmaz bir çözüm yöntemi olacaktır.

Teknik servisimiz ekran değişim işlemi konusunda bilgili ve deneyimli teknisyenlerden oluşmaktadır. Teknik servisimizde güvenli bir şekilde telefonunuzun ekran değişimini yaptırabilirsiniz.

Teknik servisimizde Xiaomi Mi 13 model telefon ekran değişim işlemi yapılmaktadır. İşlem sonrasında telefonunuz ilk günkü görünümüne kavuşacaktır.

Xiaomi Mi 13 Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

Ekran yenileme işlemi pek çok insan için oldukça basit bir işlem olarak algılanmaktadır. Ancak ekran yenileme işlemi görünenin aksine oldukça zor ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu işlem için kullanılması gereken malzemeler ve odalar özel olarak ayarlanmaktadır.

İşlem için odalar steril edilmektedir. Ayrıca işlem güvenliği için odalar statik elektrikten arındırılmaktadır. Ekran yenileme işlemi sürecinde deneyime sahip bu alanda bilgili bireylere ihtiyaç duyulmaktadır. Tabi ki de işlemin olmazsa olmazı yeni bir ekrandır. İşlem için kullanılan yeni ekran Xiaomi Mi 13 model telefon ekran ile birebir aynı olması önemlidir. Teknik servisimiz tarafından temin edilen ekranlar %100 orijinal özellikte olmaktadır.

Tüm bu adımların ardından sıra yenileme işlemine gelmektedir. Bu adımda telefon kırık cam parçalarından temizlenmekte. Daha sonraki adımda da orijinal ekran camı yerleştirilmekte.

Xiaomi Mi 13  Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

Xiaomi Mi 13 model telefon kullanıyorsanız ve ekran servisimizde ekran tamiri yaptırmanız durumunda pek çok avantaja sahip olacaksınız. Öncelikle güvenli ve kaliteli bir ekran tamir hizmeti alacaksınız. Teknik servisimizde güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilmektedir.

Teknik servisimizde ekran tamiri ardından 6 ay içerisinde bir sorun yaşamanız durumunda garanti hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Mi 13 Ekran Değişimi Fiyatları

Telefonlarda ekran değişim fiyatlandırması oldukça kompleks ve değişken bir süreçtir. Çünkü ekran değişim fiyatları pek çok faktöre bağlı bir şekilde değişim göstermektedir. Ekran değişim fiyatlandırmasında içsel ve dışsal faktörler bu değişimde rol almaktadır. Daha net bir fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

Xiaomi Mi 13 Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mi 13 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 13 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 406864844
 • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

Xiaomi Mi 13 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Mi 13 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Mi 13 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Ekran Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı