XiaomiXiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 12S Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 12S ekran değişimi, ekranın komple değiştirilmesi işlemidir. Tabii bu esnada ekran altında yer alan bileşenler de çıkarılır ve yenisiyle değiştirilir. Bu da ekranın tamamen yenilenmesi anlamına geliyor.

Xiaomi Mi 12S Ekran Değişimi

Bazı sorunlar nedeniyle telefonlarda ekran sorunlarının ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Bu nedenle de telefon sahipleri ekran değişimi yaptırmak isteyebiliyor. Özellikle Xiaomi telefon sahipleri bu sorunlar nedeniyle telefon işlevlerinden faydalanamadığından ekran değişimi yaptırarak telefonları eski görünümüne kavuşturmak isteyebiliyor.

Xiaomi Mi 12S Ekran Değişimi
Xiaomi Mi 12S Ekran Değişimi

Xiaomi’nin yeni telefon modellerinden biri olan Xiaomi Mi 12S modelinde çok sık karşılaşılmasa da ekran sorunları ile karşılaşılabiliyor. Bu nedenle Xiaomi sahipleri ekran yenileme yaptırma gereksinimi duyabiliyor.

Xiaomi Mi 12S Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

Firmamız ekran değişimi çalışmalarında profesyonel çözümler sunan bir firmadır. Uzun yıllardır bu alanda hizmet vererek binlerce müşterimizin telefon ekranını yeniledik. Oldukça başarılı çalışmalarımız ile hiçbir sorun yaşamadan telefonlarınızı sıfır haline getiriyoruz.

Xiaomi ekran değişimi statik elektrik olmayan ortamlarda çıplak el değmeden yapılıyor. Alanında uzman ekiplerimiz başarılı bir çalışma neticesinde ekran değişimini tamamlıyor.

Xiaomi Mi 12S Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mi 12S Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 12S Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

Xiaomi Mi 12S ekran değişimi yaptırdıktan sonra bizlerden 6 ay boyunca teknik destek alabilirsiniz. Bu ihtiyacınızın olacağını düşünmüyoruz ancak her ihtimale karşı sizlere garanti vermek istedik.

Xiaomi Mi 12S Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 12S ekran değişimi fiyatları güncel döviz kuruna ve işlemin türüne göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle sizlere net bir fiyat bilgisi veremiyoruz. Eğer güncel telefon ekran değişimi fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi 12S Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 406864844
  • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

Xiaomi Mi 12S Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Mi 12S kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Mi 12S telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı