XiaomiXiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 11i Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 11i ekran değişimi için EkranDeğişimi.Net olarak alanında uzman ekibimizle ekran değişimlerini gerçekleştirmekteyiz. Xiaomi Mi 11i model cihazınızın ekranında alınan darbe sonucu kırılma gibi problemlerin çözümü için bize başvurabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyat garantisini vermekteyiz. Siz de ekran değişimi için bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi 11i Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Xiaomi Mi 11i ekranım kırıldı gibi durumlarda cihazınızın ekranında yaşanan sorunlar için bizlere başvurabilirsiniz. EkranDeğişimi.Net ekibi olarak alanında uzman ekibimiz ekran değişiminizi profesyonel bir şekilde gerçekleştireceklerdir. Cihazınızın ekran değişimi için bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi 11i Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Xiaomi Mi 11i ekranım arızalandı durumu için telefonun arızalanmasındaki başlıca nedenler aşırı güneşe maruz bırakmak, cihazın içini temizlemek gibi durumlarda bu tür problemlerle karşılaşmanıza neden olur. Her tür arızalanma durumu için EkranDeğişimi.Net ekibi olarak sizlere gerekli hizmetleri sunmaktayız. Bizlere ulaşın Xiaomi Mi 11i model cihazınızın ekran değişimini gerçekleştirelim.

Garantili Xiaomi Mi 11i Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi 11i ekran değişimi için kalite garantisi vermekteyiz. EkranDeğişimi.Net ekibi olarak profesyonel olarak ekran değişiminizi gerçekleştirerek cihazınızın eski kalitesini kazanmasını sağlıyoruz.

Xiaomi Mi 11i Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Xiaomi Mi 11i Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Xiaomi Mi 11i ekran değişim ücreti bütçenizi aşmayarak ve en uygun fiyatlar dahilindedir. Siz de bizlere ulaşarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Xiaomi Mi 11i Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Xiaomi Mi 11i ekran fiyatları için bizlere ulaşarak net bilgiler elde edebilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarımız mevcuttur. Siz de bizlere ulaşarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz

Xiaomi Mi 11i Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Xiaomi Mi 11i ekran değişim servisi için aşağıda vermiş olduğumuz irtibat kanalları aracılığıyla bize ulaşarak Xiaomi Mi 11i model cihazınızın ekran değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisimi.net

Orijinal Xiaomi Mi 11i Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Xiaomi Mi 11i ekran değişimi yaparak cihazınızın ilk günkü kalitesine ve konforuna ulaşmasını sağlıyoruz.  Xiaomi Mi 11i model cihazınızın ekranında alınan darbe sonucu kırılma gibi problemlerin çözümü için bize başvurabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyat garantisini vermekteyiz. Siz de ekran değişimi için bize ulaşabilirsiniz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı