Xiaomi

Xiaomi 13 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi 13 Pro ekran değişimi fiyatları ve işlem detayları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayarak Xiaomi 13 Pro ekran tamiri yaptırmak istediğinizi söyleyebilir ve gereken bilgilere ulaşabilirsiniz.

Xiaomi 13 Pro Ekran Değişimi Süreci

Xiaomi serisinin son modellerinden olan 13 Pro modelinde pek çok yeni özellik ile karşılaşmıştık. Bu özellikler telefon sahiplerinin ilgisini çektiği için kısa süre içerisinde raflar boşalmıştı.

Xiaomi 13 Pro model telefon sahiplerinin bazıları zamanla ekran değişimi sorunu yaşamaya başladı. Çoğu zaman ekranda çizgi oluşması ve kırık şeklinde görülen bu hatalar zaman zaman parlaklıkta ve görüntü kalitesinde azalma şeklinde de görülüyor.

Bütün bu sorunları çözmek için Xiaomi 13 ekran değişimi yapmak yeterli olmaktadır. Oldukça kısa süren bu işlem sonrasında aynı gün içerisinde telefonunuzu sizlere geri gönderiyoruz.

Xiaomi 13 Pro Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

Xiaomi 13 Pro ekran tamiri için telefonunuzla uyumlu orijinal ekranı temin ediyoruz. Daha sonra bu ekranı telefonunuzun kasasına yerleştirip gerekli kontrolleri sağlıyoruz. Daha sonra kargo ile gönderdiğiniz telefonları size geri veriyor ya da gelip telefonunuzu almanızı bekliyoruz.

Ekran değişimi yaparken cihazınızdaki batarya gibi diğer bileşenlere herhangi bir müdahalede bulunmuyoruz. Bu nedenle işlem sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşma olasılığınız 0’a iniyor.

Xiaomi 13 Pro Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

Telefon ekran değişimi hizmetlerimiz 6 ay garantilidir. Bizden hangi marka olursa olsun aldığınız her ekran değişimi hizmetinde 6 aylık garanti kazanırsınız. Garanti koşulları ve diğer hususlar hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi fiyatları model ve güncel kur ile belirlenmektedir. Bu nedenle ekran değişimi yaptırmadan önce bizi arayarak ekran değişimi yaptırmak istediğiniz cihazın modelini iletebilirsiniz.

Xiaomi 13 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

Xiaomi 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 406864844
  • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

Xiaomi 13 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 13 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 13 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı