XiaomiXiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi 13 Ekran Değişimi

Xiaomi 13 ekran değişimi dikkat gerektiren bir işlemdir. Aksi takdirde telefonun ekranı yenilenmeyeceği gibi diğer ekipmanlara da zarar gelebilir ve telefondaki diğer birçok işlev bozulabilir. Firmamız sizlere Xiaomi 13 ekran değişimi konusunda uygun fiyatlı da seçenekler ile hizmet vermeye devam ediyor.

Xiaomi 13 Ekran Değişimi Hizmeti

 Xiaomi 13, en son model telefonlardan biridir. Oldukça yeni olan bu telefon modeli geçtiğimiz aylarda Xiaomi markası tarafından duyurulmuştu. Kısa süre içerisinde büyük bir beğeni toplayarak binlerce kişi tarafından satın alınan Xiaomi 13 telefonlar, zaman içerisinde birçok kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Ancak belirli bir zaman sonra kullanıcıların bazıları Xiaomi 13 ekran sorunları bildirmeye başladı. Genellikle bu sorunlar kullanıcıların hatalı ve dikkatsiz kullanımları sonucunda ortaya çıkmış olsa da zaman zaman telefon kaynaklı sorunlarla da karşılaşabiliyoruz.

İyi haber şu ki Xiaomi’nin 13 ekran değişimi hizmeti sayesinde çok yüksek ücretler ödemeden telefonunuzu İlk günkü haline getirebilmeniz mümkün. Firmamız bu noktada sizlere teknik destek sunmaktan mutluluk duyuyor. Yüzlerce Xiaomi kullanıcısı gibi siz de telefonunuzu bize emanet etmek ve ekran değişimi hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Xiaomi 13 Ekran Değişimi
Xiaomi 13 Ekran Değişimi

Xiaomi 13 Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

 Diğer ekran değişimi hizmetlerimizde olduğu gibi Xiaomi 13 ekran değişiminde de öncelikle hatanın neden kaynaklandığını tespit ediyor ve ekran değişiminin gerekli olup olmadığını öğreniyoruz. Daha sonra cihazınızın ekranındaki parçaların temini için ilgili yerlerle iletişime geçiyor ve gerekli ekipmanları alıyoruz. Bu aşamadan sonra aynı gün içerisinde ekran değişimi için montaj çalışmasını başlatıyor ve telefonunuzdaki sorunu gideriyoruz.

Xiaomi 13 Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi 13 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13 Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

Xiaomi 13 ekran tamirinden sonra 6 ay boyunca bizlerden teknik destek almaya devam edebilirsiniz. Bu süreç içerisinde ekranınızla ilgili yeni bir sorunla karşılaşırsanız hiç beklemeden bizim nereye hekime geçebilir ve sorun kaynağına yönelik çalışmalar başlatabilirsiniz.

Xiaomi 13 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13 ekran değişimi fiyatları güncel döviz kuruna ve işlemin gerektirdiği unsurlara bağlı olarak belirleniyor. Bu nedenle ekran değişimi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Bizi aradıktan sonra Xiaomi 13 ekran yenileme hizmeti almak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Xiaomi 13 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 •       Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 •       Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 •       E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 •       Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 •       Kargo Numarası: 973228747
 •       Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 13 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 13 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 13 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız iletişim probleminden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 •       Arka Kamera Değişimi
 •       Arka Kapak Değişimi
 •       Batarya Değişimi
 •       Ekran Değişimi
 •       Home Tuşu Değişimi
 •       Hoparlör Değişimi
 •       Kamera Camı Değişimi
 •       Kasa Değişimi
 •       Kulaklık Soketi Değişimi
 •       Mikrofon Değişimi
 •       Ön Kamera Değişimi
 •       Şarj Soketi Değişimi

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 973228747 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı