XiaomiXiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi 12T Pro Ekran Değişimi

Xiaomi 12T Pro ekran değişimi fiyatları ve hizmet detayları hakkında bilgi almak için web sitemizde yer alan iletişim bölümünü kullanarak bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Bize ulaştıktan sonra telefon markanızı ve ekran değişimi hizmeti almak istediğinizi bize bildirmeniz yeterlidir.

Xiaomi 12T Pro Ekran Değişimi Çalışması

Ekran değişimi, ön cam, iç ekran ile dokunmatik panelin değişimi ile gerçekleşir. Tercihlerinize göre A kalitede orijinal ekran değişimi gerçekleştirilir. Ekranlarınızdan en iyi performansı alabilmek için uzman teknik kadro ile Xiaomi 12T Pro ürünlerine özel olarak üretilmiş tamir ekipmanlarının yanı sıra anti statik bileklik kullanımı ile ekran değişimi çalışmaları yürütülmektedir. Bu sayede tamir ya da ekran değişimi işlemlerinde istenmeyen sonuçların önüne geçilmiş olur. Xiaomi 12T Pro ekran değişimi için şubelerimize gelmeniz halinde kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Xiaomi 12T Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi 12T Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12T Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Firmamızı tercih ederek şubelerimize Xiaomi 12T Pro ekran değişimi için ziyaret etiğinizde tercihlerinize göre kullanılacak A kalitede orijinal ekran değişimleri teknik kadro ile gerçekleştirilir. Xiaomi ürünlerine özel üretilmiş tamir araç gereçleri ve anti bileklik kullanan kadro ile kısa sürede işlemleriniz gerçekleşir.

Ekran değişimleri için servisimize gelen gerek kargo ile gerekse elden teslim edilen cihazlar uzman teknik personel tarafından incelenir. İnceleme sonucunda ortaya çıkan sorunlar cihaz sahibi ile paylaşılır. Sorunun özelliğine göre fiyat tercihlerinin bildirimi sonrası değişim aşamasına geçilerek söküm, toz ve cam parçacıkları ve diğer partiküllerin temizliği yapılır.  Hazırlık aşamasından sonra ekran değişimi ardından da test işlemleri yapıldıktan sonra müşteriye elden veya kargo yolu ile teslim edilir.

Xiaomi 12T Pro Ekran Değişimi
Xiaomi 12T Pro Ekran Değişimi

Xiaomi 12T Pro Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Xiaomi 12T Pro Ekran Değişimi ile servisimizde gerçekleştirilen işlemlerde, cihazınızda bulunan verilere hiçbir şekilde zarar verilmeden değişim yapılır. Müşterilere teslim edilen cihazlar teslim tarihinden itibaren 6 aylık süre için garanti kapsamına alınır. Gerek donanım gerek yazılım açısından cihaza zarar vermeden, veri kaybı yaşanmadan ekran değişim işlemleri gerçekleştirilir.

Xiaomi 12T Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Döviz kurlarında yaşanan anlık değişimlerden kaynaklanan malzeme teminleri ve A kalitede hizmet sunan personelin hizmet kalitesindeki süreçler fiyat konusunda net bir bilgi verme imkânını ortadan kaldırıyor. Xiaomi 12T Pro orijinal ekran fiyatlarının yanı sıra A kalite ekran fiyatlarında yaşanan hareketlilik fiyatların değişimine neden olmaktadır. Güncel fiyat bilgisi konusunda iletişim kurarak bilgi edinebilirsiniz.

Xiaomi 12t Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 406864844
 • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

Xiaomi 12t Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 12t Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 12t Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Ekran Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı