XiaomiXiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi 12T Ekran Değişimi

Bazı Xiaomi 12T telefonlarda ekran değişimi gerekli olabiliyor. Bu durumda Xiaomi 12T ekran değişimi yaptırılmalı ve telefona eski görünümü kavuşturulmalıdır.

Xiaomi 12T Ekran Değişimi Çalışması

İlk planda iletişim aracı olarak kullanılan cep telefonları günümüze gelinceye kadar birçok ihtiyacı karşılayacak şekilde üretiliyor. Bunun yanı sıra kalitenin artması ile birlikte kullanımı her geçen gün artmaktadır. Ne kadar kaliteli olsa da zamanla kullanıcı hatası veya farklı hatalardan dolayı ekran sorunları yaşanabiliyor.

Düşme ihtimalinin olması değişimi zorunlu kılıyor. Her marka ve model için ekran değişimi aynı standartlarda olmayabilir. Kullanılan cihaza göre ekran değişimi söz konusudur. Xiaomi ekran değişimi diğer cihazlar ile aynı olmasına rağmen bazı cihazlarda ekranlar vidalı olurken bazıların da tutkallı olabiliyor.

Xiaomi 12T Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Kullanılan cihazlarda ekran sorunları yaşanmaması için veya ani düşmelere karşı dokunmak kısmına zarar verilmemesi için birçok önlem alınsa da düşmeler veya çarpmalar sonucu ekranlar zarar görebiliyor. Bu durumda panik yapmaya gerek yok. Paniklemeden en yakın servise başvurarak Xiaomi ekran değişimi işlemi yaptırabilirsiniz.

Xiaomi marka telefon kullanıyorsanız, ekran ile ilgili sorun yaşadığınızda ekran değişim süresi sizleri düşündürebilir. Bu değişimin ne kadar süreceği sizler için önemli olabilir. Bunun yanı sıra değişimin ne şekilde yapılacağı konusunda merak içinde kalabilirsiniz. Şayet cihazınız garanti kapsamında ise sizde kaynaklanmayan bir sorun olması durumuna gerekli işlemler yapılır. Garanti kapsamına girmeyen cihazlarda en yakın servise gidilerek ekran değişimi yapılabilir.

Xiaomi 12T Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi 12T Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12T Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Dokunmatik ekran değişimlerinde telefonlar açılarak diğer parçalardan ayrıştırılır. Cihazınızda bulunan verilere zarar vermeden değişim işlemi yapılır. Her model telefonda olduğu gibi Xiaomi ekran değişimi işlemlerinde de gerçekleştirilen işlemler 6 ay süre ile garanti kapsamına alınır. Tüm telefonlar için geçerli olan yedek parça faktörü ekran değişiminde de ön plana çıkıyor. Kullanılan ekranlarda kalite önemli rol oynar. Düşük kaliteli ekranlar cihazın verimi olumsuz yönde etkiler.

Kullanılan yedek parçalar müşterilerimizin tercih ettiği yüksek kaliteli ekranlar ile cihazın performansı ilk günkü gibi devam eder. İlk kullanımdaki gibi verimli bir şekilde telefonunuzu kullanabilirsiniz. Düşük kaliteli ekranlar ihtiyaç duyduğu fazla enerji ile cihazın pil ömrünü kısaltır.

Xiaomi 12T Ekran Değişimi Fiyatları

Gerçekleştirilecek ekran değişim maliyetleri birçok etmene bağlı olarak değişir. Bu konuda müşterilerimize net bir cevap vermemekle beraber kullanılan malzeme ve a kalite hizmet sunan personel ile birlikte dövizdeki anlık değişimler Xiaomi ekran değişimi fiyatlarını büyük ölçüde etkilemekte. Güncel fiyat bilgisi almak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

Xiaomi 12T Ekran Değişimi
Xiaomi 12T Ekran Değişimi

Xiaomi 12T Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 406864844
 • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

Xiaomi 12T Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 12T kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 12T telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Ekran Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı