XiaomiXiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi 11T Pro Ekran Değişimi

Xiaomi 11T Pro ekran değişimi için EkranDeğişimi.Net olarak alanında uzman ekibimizle ekran değişimlerini gerçekleştirmekteyiz. Xiaomi 11T Pro model cihazınızın ekranında alınan darbe sonucu kırılma gibi problemlerin çözümü için bize başvurabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyat garantisini vermekteyiz. Siz de ekran değişimi için bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi 11T Pro Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Xiaomi 11T Pro ekranım kırıldı gibi durumlarda cihazınızın ekranında yaşanan sorunlar için bizlere başvurabilirsiniz. EkranDeğişimi.Net ekibi olarak alanında uzman ekibimiz ekran değişiminizi profesyonel bir şekilde gerçekleştireceklerdir. Cihazınızın ekran değişimi için bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi 11T Pro Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Xiaomi 11T Pro ekranım arızalandı durumu için bize ulaşın. Her tür arızalanma durumu için EkranDeğişimi.Net ekibi olarak sizlere gerekli hizmetleri sunmaktayız. Bizlere ulaşın Xiaomi 11T Pro model cihazınızın ekran değişimini gerçekleştirelim.

Garantili Xiaomi 11T Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi 11T Pro ekran değişimi için kalite garantisi vermekteyiz. EkranDeğişimi.Net ekibi olarak profesyonel olarak ekran değişiminizi gerçekleştirerek cihazınızın eski kalitesini kazanmasını sağlıyoruz.

Xiaomi 11T Pro Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Xiaomi 11T Pro Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Xiaomi 11T Pro ekran değişim ücreti bütçenizi aşmayarak ve en uygun fiyatlar dahilindedir.  Xiaomi 11T Pro model cihazınızın ekran değişimini orijinal ekran ile değiştirmekteyiz. Siz de bizlere ulaşarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Xiaomi 11T Pro Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Xiaomi 11T Pro ekran fiyatları için bizlere ulaşarak net bilgiler elde edebilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarımız mevcuttur. Siz de bizlere ulaşarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz

Xiaomi 11T Pro Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Xiaomi 11T Pro ekran değişim servisi için aşağıda vermiş olduğumuz irtibat kanalları aracılığıyla bize ulaşarak Xiaomi 11T Pro model cihazınızın ekran değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisimi.net

Orijinal Xiaomi 11T Pro Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Xiaomi 11T Pro ekran değişimi yaparak cihazınızın ilk günkü kalitesine ve konforuna ulaşmasını sağlıyoruz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı