VivoVivo Ekran Değişimi

Vivo Y20S Ekran Değişimi

Vivo Y20S ekran değişimi sırasında EkranDeğişimi.Net bünyesinde uzmanlarımız tarafından orijinal ekran parçaları kullanılmaktadır. Bu sayede tamire gelen cihazınız uzun ömürlü, verimli ve daha kullanışlı şekilde kullanabilirsiniz. Vivo Y20S telefon modellerinde gerçekleşen sorunlar için bizlerle iletişime geçebilir, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Vivo Y20S Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Vivo Y20S ekranım kırıldı sorunu, birçok telefon kullanıcısının karşılaştığı problemler arasında yer almaktadır. Bu tarz sorunlar ile karşılaşıldığı zaman ekranın değiştirilmesi gerekmektedir. Ekran değişim işlemleri için bizlere danıştığınız zaman, bu işlem orijinal parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Bu sayede cihazınızı daha uzun süre, garantili ve kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Vivo Y20S Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Vivo Y20S ekranım arızalandı sorunu, pek çok kişi tarafından karşılaşılan bir durumdur. Bu sorunun asıl sebepleri arasında ise cihazın darbe alması ya da sıvıyla temas etmesi olabilir. Bu tarz durumlarda ekran değiştirilerek sorun çözülmüş olacaktır.

Vivo Y20S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y20S ekran değişimi işlemleri sırasında EkranDeğişimi.Net olarak sizlere güvenilir ve kaliteli hizmetler sağlamaktayız. Ekran değişimi sırasında orijinal ekran parçaları kullandığımız için tamir sonrası cihazınızı daha kaliteli bir şekilde kullanmış olursunuz.

Vivo Y20S Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Vivo Y20S Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

Vivo Y20S ekran değişim ücreti için müşterilerime göre bir uygun fiyat tablosu belirlenmiştir.

Vivo Y20S Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Vivo Y20S ekran fiyatları en uygun olacak şekilde ayarlanmıştır. Cihaz ekranı, uzman ekibimiz tarafından değiştirilerek sizlere kısa sürede teslim edilmektedir.

Vivo Y20S Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Vivo Y20S ekran değişim servisi olarak profesyonel ekibimiz tarafından sizlere en güvenilir, garantili ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal Vivo Y20S Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Vivo Y20S ekran değişimi işlemleri için uzman ekibimiz tarafından orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede de EkranDeğişimi.Net olarak müşteri memnuniyet düzeyimiz her zaman en yüksekte olmuştur. Kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 973228747 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı