VivoVivo Ekran Değişimi

Vivo X50 LİTE Ekran Değişimi

Vivo X50 LİTE ekran değişimi için bizlere danışan müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, amaçlarımız arasında yer almaktadır. Ekran değişimi sırasında profesyonel ekibimiz orijinal ekran parçaları kullandığından müşteri memnuniyeti her daim en yüksek seviyede olmaktadır. Bundan dolayı EkranDeğişimi.Net olarak sizlere uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler sağlamaktayız. Vivo X50 LİTE telefon modellerinde karşınıza çıkan tüm sorunlarda bize ulaşabilir, kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Vivo X50 LİTE Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Vivo X50 LİTE ekranım kırıldı sorununun başlıca nedeni, cihazın sert bir darbe alması olarak karşımıza çıkmaktadır. Ekranı çatlayan ya da kırılan cihazların tamirinde ise ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan bu tür tamir işlemleri aynı zamanda orijinal parçalar ile yapıldığı için cihazınızı ilk günkü kalitesinde kullanabilmektesiniz. Kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilmek için ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Vivo X50 LİTE Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Vivo X50 LİTE ekranım arızalandı sorununa neden olan bazı durumlar cihazın sıvı ile temas etmesi ya da darbe almasıdır. Bu gibi durumlarda ise EkranDeğişimi.Net kurumu olarak cihazlara uygulanan ekran değişim işlemleri ile tamir tamamlanmış olur.

Garantili Vivo X50 LİTE Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo X50 LİTE ekran değişimi sırasında ekibimiz orijinal parçalar kullanmaktadır. Bundan dolayı da müşterilerimiz cihazlarını ilk günkü kalitesinde daha verimli bir biçimde kullanabilir.

Vivo X50 LİTE Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Vivo X50 LİTE Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

Vivo X50 LİTE ekran değişim ücreti, genel olarak müşterilerimiz açısında uygun olarak belirlenmektedir. Uygun fiyatın yanı sıra yüksek kalite hizmetlerimiz için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşmanız mümkündür.

Vivo X50 LİTE Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Vivo X50 LİTE ekran fiyatları, çoğunlukla bize danışan müşterilerimize uygun olacak şekilde ayarlanmıştır.

Vivo X50 LİTE Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Vivo X50 LİTE ekran değişim servisi olarak, siz müşterilerimizin memnun kalacağı kaliteli bir hizmet sağlamayı amaçlamaktayız.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal Vivo X50 LİTE Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Vivo X50 LİTE ekran değişimi için orijinal ekran parçaları kullanarak sizlere garantili bir hizmet sağlamış oluruz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 973228747 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı