Blog

Adım Adım Twitter Hesap Silme

Twitter hesap silme son zamanlarda çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından aratılan sorgular arasında. Biz de bu nedenle içeriğimizin devamında Twitter hesabı nasıl silinir sorusuna cevap verdik. Sosyal medya hesabınızı silmek istiyorsanız bu yazımız işinizi görebilir.

Twitter Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Twitter her ne kadar iyi bir sosyal medya platformu olsa da bazı kullanıcılar hesaplarını kalıcı olarak silmek isteyebiliyor. Bu işlem oldukça kolay olmasına rağmen Twitter hesabı sahipleri ilgili sayfayı bulamadıkları için Twitter hesabı kalıcı olarak nasıl silinir tarzında sorular yöneltiyor.

Bu işlemi yapamayanlar için detaylı bir şekilde anlatmak istedik. Gelin Twitter hesabı nasıl silinir birlikte öğrenelim.

Twitter Hesap Silme
Twitter Hesap Silme

Öncelikle mobil ya da bilgisayar tarayıcısı üzerinden Twitter platformuna girin ve hesabınıza giriş yapın. Daha buraya tıklayarak Twitter hesap silme sayfasına girin. Burada sizden sırasıyla kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi girmeniz ve hesabınızı doğrulamanız istenecek. İstenen bilgileri girin ve bir sonraki aşamaya geçin.

Hesabınızın bilgilerini doğruladıktan sonra ekranda hesabı devre dışı bırak tarzında bir seçenek göreceksiniz. Bu seçeneği tıklayın ve onay verin. Bu sayede hesabınızı silme işlemine onay vermiş olacaksınız.

Twitter Hesabını Kalıcı Olarak Silme

Twitter hesap silme ekran aşamasında ilk olarak hesabınızı devre dışı bırakmış olacaksınız. Bu işlem sonrasında hesabınız diğer kullanıcılar tarafından görülmez. Ancak yine de tam olarak hesabınız silinmiş olmaz.

Hesabınızın kalıcı olarak silinmesi için işlemin üzerinden 30 gün geçmesi gerekiyor. 30 gün içerisinde hesabınıza tekrardan giriş yapmazsanız ve silme işlemini durdurmazsanız hesabınız kalıcı olarak silinir.

Bu süreçten sonra hiçbir şekilde hesabınıza ve hesabınızdaki verilerinize ulaşamazsınız. Bu nedenle hesap silmeden önce kararınızı gözünden geçirmenizi ve varsa verilerinizi kaydetmenizi öneriyoruz.

Twitter Hesabını Sildikten Sonra

Twitter hesabınızı sildikten sonra bazı verilere kesinlikle ulaşamazsınız. Bu nedenle hesabınızı devre dışı bırakmadan önce bazı verileri yedeklemenizi ve işinizi garantiye almanızı öneriyoruz. Yedeklemenizi önerdiğimiz verileri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Tweetler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Takip edilenler
  • Takipçiler
  • Mesajlar
Twitter Hesap Silme Nasıl Yapılır
Twitter Hesap Silme Nasıl Yapılır

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı