TecnoTecno Ekran Değişimi

Tecno Spark 7T Ekran Değişimi

Tecno Spark 7T ekran değişimi işlemini EkranDeğişimi.Net kurumu olarak orijinal parçalar ile sağlamaktayız. Bunun nedeni ise cihazınızın uzun kullanım ömrüne sahip olması ve daha kaliteli bir biçimde performans göstermesini sağlamasıdır. Tecno Spark 7T telefon modellerinde pek çok sebepten kaynaklanan ekran problemleri için ekran değişimi yapılmalıdır. Bu tarz durumlarda da profesyonel ekibimiz tarafından sizlere sunulan kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tecno Spark 7T Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Tecno Spark 7T ekranım kırıldı sorunu birçok kişinin yaşadığı bir durumdur. Ekran kırılması ya da çatlamasının sebebi ise ekranın sert bir darbe almasıdır. Ekran darbe aldıktan sonra ise ekranın değiştirilmesi gerekebilir.

Tecno Spark 7T Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Tecno Spark 7T ekranım arızalandı sorunu, telefonunuzun sıvıyla teması ya da darbe alması gibi zamanlarda oluşmaktadır. Bu tarz durumlarda ise uzman kadromuz tarafından cihazınızın ekranı orijinal parçalar ile değiştirilerek kaliteli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Tecno Spark 7T Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Tecno Spark 7T ekran değişimi sırasında EkranDeğişimi.Net orijinal parçalar kullanarak müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı amaçlamaktayız.

Tecno Spark 7T Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Tecno Spark 7T Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

Tecno Spark 7T ekran değişim ücreti her müşterimiz için uygun şekilde düzenlenerek belirlenmiştir.

Tecno Spark 7T Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Tecno Spark 7T ekran fiyatları uygun olarak belirlenmektedir. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra ekranların orijinal parçalar ile değiştirilmesi sayesinde cihazınızın ilk günkü kalitesinde olması sağlanmaktadır.

Tecno Spark 7T Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Tecno Spark 7T ekran değişim servisi aracılığı ile müşterilerimiz için en uygun ve güvenilir hizmetler sağlamaktayız. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilmek için ise bize iletişim kanallarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal Tecno Spark 7T Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Tecno Spark 7T ekran değişimi işlemlerimiz esnasında orijinal ekran parçaları kullanmaktayız. Bundan dolayı da EkranDeğişimi.Net olarak garantili ve güvenilir hizmetler vermekteyiz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı