TecnoTecno Ekran Değişimi

Tecno Spark 6 Go Ekran Değişimi

Tecno Spark 6 Go ekran değişimi sırasında EkranDeğişimi.Net kurumu olarak orijinal parçalar kullanmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz cihazlarını daha uzun ömürlü ve verimli şekilde kullanabilmektedir. Uzman kadromuz tarafından Tecno Spark 6 Go model cihazlarda gerçekleşen tüm sorunların nedeni belirlenerek tamir işlemi başlatılmaktadır.

Tecno Spark 6 Go Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Tecno Spark 6 Go ekranım kırıldı sorununu birçok kişi yaşar. Ekranın kırılması ya da çatlamasındaki en büyük etken ise ekranın yüksek bir yerden düşmesi sonucu darbe almasıdır. Bu tarz durumlarda da ekranın değiştirilmesi gerekmektedir. Orijinal parçalar kullanılarak değiştirilen ekran sayesinde müşterilerimize daha konforlu bir kullanım sağlamaktayız.

Tecno Spark 6 Go Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Tecno Spark 6 Go ekranım arızalandı sorunu, pek çok sebepten kaynaklı şekilde gerçekleşebilir. Cihazın sıvıyla temas etmesi ve sert bir darbe alması bunlardan biridir. Bu tür durumlarda ekranın değişmesi gerekebilir.

Tecno Spark 6 Go Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Tecno Spark 6 Go ekran değişimi işlemi sırasında EkranDeğişimi.Net olarak profesyonel kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmetleri sağlamaktayız.

Tecno Spark 6 Go Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Tecno Spark 6 Go Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

Tecno Spark 6 Go ekran değişim ücreti müşterilerimiz için uygun fiyatlı şekilde belirlenmiştir. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilmek için ise iletişim kanallarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Tecno Spark 6 Go Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Tecno Spark 6 Go ekran fiyatları, müşterilerimize göre en uygun şekilde ayarlanmıştır.

Tecno Spark 6 Go Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Tecno Spark 6 Go ekran değişim servisi, cihazınızda var olan sorunu hızlı bir şekilde belirleyerek çözmeye odaklanmaktadır.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal Tecno Spark 6 Go Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Tecno Spark 6 Go ekran değişimi işlemleri, profesyonel kadromuz tarafından orijinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede ise EkranDeğişimi.Net olarak cihazınızı daha verimli ve kullanım ömrü uzun olacak şekilde kullanabileceksiniz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı