TecnoTecno Ekran Değişimi

Tecno Spark 6 Ekran Değişimi

Tecno Spark 6 ekran değişimi sırasında EkranDeğişimi.Net kurumumuza bağlı uzman ekibimiz tarafından orijinal parçalar kullanılır. Bu sayede de tamir sonrası cihazınızı ilk günkü kalitesinde kullanma imkânınız oluşur. Tecno Spark 6 telefon modellerinde yaşanan ve nedenini bildiğiniz ya da bilmediğiniz her türlü problem için bizlerle iletişim kurabilir, uygun fiyatlı ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tecno Spark 6 Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Tecno Spark 6 ekranım kırıldı problemini her müşterimiz yaşamaktadır. Ekranın kırılması ya da çatlamasının nedeni ise cihazın darbe alması olmaktadır. Ekran değişimi gerektiren bu tarz durumlarda bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tecno Spark 6 Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Tecno Spark 6 ekranım arızalandı sorunu, cihazınızın sıvıyla teması ya da sert bir darbe alması nedeniyle gerçekleşebilir. Bu sorunların çözümünde ise bazen ekran değişikliği uygulanmaktadır. Ekran değişimi sonrasında ise cihazınızı ilk günkü kalitesinde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tecno Spark 6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Tecno Spark 6 ekran değişimi işlemi için EkranDeğişimi.Net kurumu tarafından sizlere uzman ekibimiz aracılığı ile kaliteli hizmetler sunmaktayız. Ekran değişim işlemlerinde orijinal parçalar kullanarak garantili bir hizmet sağlamış oluruz.

Tecno Spark 6 Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Tecno Spark 6 Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

Tecno Spark 6 ekran değişim ücreti her müşteri için en uygun şekilde düzenlenmektedir.

Tecno Spark 6 Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Tecno Spark 6 ekran fiyatları genel olarak müşterilerimiz için uygun fiyatlı şekilde belirlenmiştir.

Tecno Spark 6 Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Tecno Spark 6 ekran değişim servisi olarak müşteri memnuniyet seviyesini en üst düzeyde tutmamız, amaçlarımız arasındadır. Garantili ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal Tecno Spark 6 Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Tecno Spark 6 ekran değişimi işlemlerimiz esnasında orijinal ekran parçaları kullanmaktayız. EkranDeğişimi.Net olarak uzman kadromuz tarafından bu sayede sizlere garantili bir hizmet sağlamış oluruz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı