TecnoTecno Ekran Değişimi

Tecno Phantom X Ekran Değişimi

Tecno Phantom X ekran değişimi işlemi, EkranDeğişimi.Net kurumu olarak sizlere orijinal parçalar kullanarak kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Tecno Phantom X telefon modellerinde ekranda oluşan tüm sorunlar için bizlere ulaşarak kolay bir şekilde tamir işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Garantili ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanmak için ise iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tecno Phantom X Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Tecno Phantom X ekranım kırıldı sorunu, telefonunuzun darbe almasıyla gerçekleşir. Telefonunuzun ekran değişimi işlemlerinde EkranDeğişimi.Net olarak orijinal parçalar kullanarak hizmet verdiğimiz için garantili bir tamir işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Tecno Phantom X Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Tecno Phantom X ekranım arızalandı problemi birçok nedenden dolayı oluşabilir. Telefonun yüksek bir yerden düşmesi, sert bir darbe alması ya da sıvıyla teması şeklinde olabilir. Bu tarz durumlarda ise çoğunlukla ekranının değişmesi gerekmektedir. Uzman ekibimiz tarafından ekran değişim işlemi orijinal ekran parçaları kullanılarak yapıldığı için güvenilir ve üst düzey kalitede hizmetler vermekteyiz.

Garantili Tecno Phantom X Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Tecno Phantom X ekran değişimi işlemi, EkranDeğişimi.Net kurumu olarak siz müşterilerimize hızlı ve itinalı hizmetler sunmaktayız. Ekranın değiştirilmesi sonucu cihazınızı ilk günkü kalitesinde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tecno Phantom X Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Tecno Phantom X Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

Tecno Phantom X ekran değişim ücreti, müşterilerimize göre uygun şekilde ayarlanmıştır. Uygun fiyatların yanı sıra kaliteli hizmetlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tecno Phantom X Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Tecno Phantom X ekran fiyatları, siz müşterilerimiz için uygun olarak belirlenmektedir. Cihazınızın ekranının değişmesi sonucunda ise telefonunuzu daha verimli şekilde kullanmanız söz konusudur.

Tecno Phantom X Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Tecno Phantom X ekran değişim servisi olarak profesyonel kadromuz tarafından ekran değişim işlemi orijinal ekran parçaları kullanılarak gerçekleştirilir.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal Tecno Phantom X Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Tecno Phantom X ekran değişimi işlemi, orijinal parçalar ile yapıldığından müşteri memnuniyeti en üst düzeyde olmaktadır.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı