TCLTCL Ekran Değişimi

TCL L7 Ekran Değişimi

TCL L7 ekran değişimi işlemleri sırasında orijinal parçalar kullanarak sizlere en kaliteli hizmetleri vermeyi amaçlamaktayız. EkranDeğişimi.Net olarak tamir sonrasında cihazınızı ilk günkü kalitesi ve konforunda kullanabilirsiniz. TCL L7 cihaz modellerinde karşınıza çıkan tüm sorunlar için bizlerle iletişime geçebilir, güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

TCL L7 Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

TCL L7 ekranım kırıldı gibi sorunlar ile karşılaşıldığı zaman bizlerle iletişime geçerek kaliteli ve garantili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ekranın çatlaması ya da kırılması gibi durumlarında uzman kadromuz tarafından ekran değişim işlemi uygulanır. Bu işlem esnasında ise orijinal ekran ürünleri kullanılarak cihazınızı ilk günkü konforunda ve kalitesinde kullanabilirsiniz.

TCL L7 Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

TCL L7 ekranım arızalandı problemlerinde genel olarak sebep cihaza sıvı kaçması ya da cihazın yüksek bir yerden düşerek sert bir darbe alması olabilmektedir. Bu tarz durumlarda ise ekran değişimi yapılmaktadır. Profesyonel kadromuz tarafından gerçekleştirilen ekran değişim işlemlerinde ise orijinal parçalar kullanılmaktadır. Orijinal parçalar kullanılması sonucu ise cihazınızı ilk günkü kalitesinde güvenilir bir şekilde kullanabilmenizdir.

TCL L7 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

TCL L7 ekran değişimi işlemi için EkranDeğişimi.Net olarak orijinal ekran ürünleri kullanırız. Bundan dolayı müşteri memnuniyetimiz her daim en üst düzeydedir.

TCL L7 Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

TCL L7 Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

TCL L7 ekran değişim ücreti genel olarak bizlere danışan müşterilerimiz için uygun olacak şekilde ayarlanmıştır.

TCL L7 Ekran Fiyatları Ne Kadar?

TCL L7 ekran fiyatları, müşterilerimize en uygun olacak şekilde belirlenmektedir.

TCL L7 Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

TCL L7 ekran değişim servisi olarak sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmetler sağlayabilmek için ekran değişim işlemlerinde orijinal parçalar kullanmaktayız.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal TCL L7 Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal TCL L7 ekran değişimi esnasında EkranDeğişimi.Net ailesi olarak uzman ekibimiz tarafından orijinal ekran ürünleri kullanılır. Bu sayede müşterilerimiz cihazlarını ilk günkü kalitesinde, garantili bir şekilde kullanabilmektedir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı