TCLTCL Ekran Değişimi

TCL 20R 5G Ekran Değişimi

TCL 20R 5G ekran değişimi işlemi için EkranDeğişimi.Net olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak hizmetler sağlamaktayız. Bunun için tamir işlemlerimiz sırasında orijinal ekran parçaları kullanarak cihazınızın ilk günkü gibi olmasını sağlamaktayız. TCL 20R 5G model cihazlarda yaşadığınız tüm problemler için bizlere ulaşarak uzman kadromuz tarafından verilen garantili ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için ise bizlere iletişim kanallarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

TCL 20R 5G Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

TCL 20R 5G ekranım kırıldı sorunu, genel olarak telefonun yüksek bir yerden düşerek darbe alması olabilir. Bu tarz durumlarda ise ekranın değiştirilmesi gerekmektedir. EkranDeğişimi.Net kurumu olarak sizlere profesyonel kadromuz tarafından kaliteli ve gvenilir hizmetler sunabilmek için ekran değişim işlemlerinde orijinal ekran parçaları kullanmaktayız.

TCL 20R 5G Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

TCL 20R 5G ekranım arızalandı sorunu, birçok kişinin yaşadığı bir durumdur. Bunun sebebi ise cihazın darbe alması ya da herhangi bir sıvının kaçması şeklindedir. Bu durum karşısında uzman ekibimiz tarafından cihazın ekranı değiştirilmektedir. EkranDeğişimi.Net olarak sizlere en kaliteli hizmetler sunabilmek için ise ekran değişimi sırasında orijinal parçalar kullanmaktayız.

Garantili TCL 20R 5G Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

TCL 20R 5G ekran değişimi uzman kadromuz tarafından orijinal parçalar kullanılarak yapılır. Bu sayede en güvenilir hizmeti sağlamış oluruz.

TCL 20R 5G Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

TCL 20R 5G Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

TCL 20R 5G ekran değişim ücreti müşterilerimize en uygun olacak şekilde ayarlamaktayız.

TCL 20R 5G Ekran Fiyatları Ne Kadar?

TCL 20R 5G ekran fiyatları müşterilerimiz için uygun fiyatlı olarak belirlenmektedir.

TCL 20R 5G Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

TCL 20R 5G ekran değişim servisi olarak siz müşterilerimize sağladığımız kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizlerle iletişim kanallarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal TCL 20R 5G Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal TCL 20R 5G ekran değişimi işlemleri sırasında profesyonel ekibimiz tarafından orijinal parçalar kullanmaktayız. Bundan dolayı da en kaliteli hizmetleri EkranDeğişimi.Net olarak sizlere sağlamaktayız.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı