TCLTCL Ekran Değişimi

TCL 20L+ Ekran Değişimi

TCL 20L+ ekran değişimi işlemi, EkranDeğişimi.Net kuruluşu olarak uzman ekibimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak gerçekleştirilir. Orijinal parçalar kullanarak gerçekleştirdiğimiz ekran değişim işlemlerimizde cihazınızı ilk günkü kalitesinde konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. TCL 20L + model cihazlarınızda karşılaştığınız ve nedenini bilip bilmediğiniz tüm problemleriniz için bizlerle iletişime geçebilir ve cihazınızın problemlerini çözüme kavuşturabilirsiniz.

TCL 20L+ Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

TCL 20L+ ekranım kırıldı sorununu pek çok müşterimiz yaşamaktadır. Ekranın kırılması ve çatlaması gibi durumlarda uzman ekibimiz tarafından orijinal parçalar ile sağlanan ekran değişim işlemleri ile telefonunuzu ilk günkü kalitesinde rahat ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere iletişim kanallarımız aracılığı ile kolay bir şekilde ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

TCL 20L+ Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

TCL 20L+ ekranım arızalandı probleminin başlıca nedenleri cihazın yüksek bir yerden düşerek darbe alması ya da su gibi çeşitli sıvılar ile temas etmesidir. Bu problem ise çoğunlukla ekranın değiştirilmesi ile çözüme kavuşturulur. EkranDeğişimi.Net olarak uzman ekibimiz tarafından ekran değişimi sırasında orijinal parçalar kullanıldığından sizlere en kaliteli ve garantili hizmetler sağlamış oluruz.

TCL 20L+ Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

TCL 20L+ ekran değişimi işlemlerinde uzman ekibimiz tarafından orijinal ekran ürünleri kullanılmaktadır. Bu sayede ise müşterilerimiz cihazlarını ilk günkü kalite ve hızda kullanırlar.

TCL 20L+ Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

TCL 20L+ Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

TCL 20L+ ekran değişim ücreti müşterilerimiz için gayet uygun fiyatlı olarak ayarlanmaktadır.

TCL 20L+ Ekran Fiyatları Ne Kadar?

TCL 20L+ ekran fiyatları, bize danışan tüm müşterilerimiz için uygun bir aralık olarak belirlenmektedir.

TCL 20L+ Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

TCL 20L+ ekran değişim servisi olarak uzman kadromuz tarafından sizlere orijinal parçalar ile kaliteli hizmetler sunmaktayız.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal TCL 20L+ Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal TCL 20L+ ekran değişimi sırasında orijinal parçalar kullanırız. Bunun nedeni ise cihazlarınızı daha kaliteli bir şekilde kullanabilmenizdir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı