TCLTCL Ekran Değişimi

TCL 20E Ekran Değişimi

TCL 20E ekran değişimi işlemleri kapsamında orijinal parçalar kullanmaktayız. Bundan dolayı da siz müşterilerimiz, cihazlarını ilk günkü kalitesinde kullanabilirsiniz. EkranDeğişimi.Net olarak sizlere sağladığımız bu kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilir ve cihazınızda ortaya çıkmış olan tüm problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz.

TCL 20E Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

TCL 20E ekranım kırıldı gibi sorunlar yaşadığınız zaman bizlerle iletişime geçerek sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. TCL 20E ve diğer tüm model telefonlarda ekranın çatlaması ya da kırılması durumu, cihazın darbe alması sonucu gerçekleşir. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen ekran değişim işlemlerinde kullanılan orijinal parçalar sayesinde cihazınızı ilk günkü konforunda ve kalitesinde kullanabilirsiniz.

TCL 20E Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

TCL 20E ekranım arızalandı problemlerinde çoğu zaman sebep cihaza su kaçması ya da darbe alması şeklindedir. Bunun gibi pek çok durumda ekran değişim uygulaması yapılır. Uzman ekibimiz tarafından yapılan ekran değişim işlemleri ise her zaman orijinal parçalar ile yapılır. Bundan dolayı da kaliteli bir hizmet almış olursunuz. Eğer ki bu tarz bir problem ile karşılaşırsanız bizlerle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

TCL 20E Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

TCL 20E ekran değişimi işlemi için EkranDeğişimi.Net olarak orijinal parçalar kullanırız. Bu sayede de kaliteli hizmetler sağlamış oluruz.

TCL 20E Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

TCL 20E Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

TCL 20E ekran değişim ücreti genellikle bize danışan müşterilerimiz için uygun fiyatlı olarak belirlenmektedir.

TCL 20E Ekran Fiyatları Ne Kadar?

TCL 20E ekran fiyatları, müşterilerimize göre uygun fiyat aralığı ayarlanmıştır.

TCL 20E Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

TCL 20E ekran değişim servisi olarak siz müşterilerimize sağladığımız kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişim adreslerimiz aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal TCL 20E Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal TCL 20E ekran değişimi esnasında EkranDeğişimi.Net ailesi olarak profesyonel kadromuz tarafından orijinal ürünler kullanıldığından garantili bir hizmet sağlamış olmaktayız.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 973228747 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı