TCLTCL Ekran Değişimi

TCL 20 5G Ekran Değişimi

TCL 20 5G ekran değişimi sırasında EkranDeğişimi.Net olarak uzman ekibimiz tarafından sizlere en üst düzeyde hizmet vermek amacı ile orijinal ekran parçaları kullanmaktayız. Bu sayede de cihazınızın ilk günkü kalitesinde konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. TCL 20 5G model telefonlarda karşılaştığınız bütün sorunlar için bize ulaşabilir, garantili ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanabilmek için ise iletişim kanallarımız aracılığı ile bizlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

TCL 20 5G Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

TCL 20 5G ekranım kırıldı sorununu birçok müşterimiz yaşamaktadır. Ekranın kırılması ya da çatlaması, cihazın yüksek bir yerden düşüp darbe alması gibi durumlarda ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşıldığında ise ekran değişimi yapılmalıdır. EkranDeğişimi.Net kurumu tarafından sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sağlamak ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için çok çalışmaktayız.

TCL 20 5G Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

TCL 20 5G ekranım arızalandı problemi ile sürekli karşılaşmaktayız. Telefonun arızalanması ve çalışmamasının sebebi, genellikle cihazın darbe alması ya da sıvıyla temas etmesidir. Bu durumda ise ekranın değişmesi gerekebilir. EkranDeğişimi.Net olarak ekran değiştirme işlemini orijinal parçalar ile yaparak kaliteli bir hizmet sunmuş oluruz.

Garantili TCL 20 5G Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

TCL 20 5G ekran değişimi profesyonel kadromuz tarafından orijinal ekran ürünleri ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede ise güvenilir ve garantili bir hizmet sağlamış oluruz.

TCL 20 5G Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

TCL 20 5G Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

TCL 20 5G ekran değişim ücreti müşterilerimiz için en uygun fiyat aralığı olarak belirlenmektedir.

TCL 20 5G Ekran Fiyatları Ne Kadar?

TCL 20 5G ekran fiyatları bize danışan müşterilerimiz için en uygun olacak şekilde belirlenmiştir.

TCL 20 5G Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

TCL 20 5G ekran değişim servisi olarak sizlere sağladığımız kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilmek için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal TCL 20 5G Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal TCL 20 5G ekran değişimi işlemlerinde ekibimiz, orijinal parçalar kullanmaktadır. Bu sayede de garantili bir hizmet sağlamış oluruz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı