TCLTCL Ekran Değişimi

TCL 10 Plus Ekran Değişimi

TCL 10 Plus ekran değişimi sırasında cihaz ekranı için orijinal parçalar kullanmaktayız. Bu sayede EkranDeğişimi.Net olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetler sağlamak hedeflerimizin başında yer almaktadır. Cihazınızın tamir işleminde orijinal parçalar kullanılması ile cihazınızı ilk günkü kalitesinde kullanabilir, garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. TCL 10 Plus model cihazlarda yaşanan tüm problemleriniz için bizlerle iletişim kanallarımız aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

TCL 10 Plus Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

TCL 10 Plus ekranım kırıldı sorununu pek çok kişi yaşamaktadır. Bunun nedeni, cihazın ekranının darbe almasıdır. Bu gibi durumlarda ise cihaz ekranı değiştirilerek tamir işlemi tamamlanmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için genellikle cihaza ekran değişim uygulaması yapılır. Ekran değişimi sırasında ise uzman ekibimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak cihazı ilk günkü kalitesinde kullanmanız sağlanır. Kaliteli ve garantili hizmetlerimiz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

TCL 10 Plus Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

TCL 10 Plus ekranım arızalandı sorunu, genellikle cihazın sıvı ile temas etmesi ya da sert bir darbe almasıyla meydana gelir. EkranDeğişimi.Net olarak ekran değiştirirken orijinal ekran parçaları kullanırız. Bu sayede cihazınızı daha konforlu ve kaliteli bir biçimde kullanabilirsiniz.

Garantili TCL 10 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

TCL 10 Plus ekran değişimi, profesyonel ekibimiz tarafından orijinal parçalarla sağlarız.

TCL 10 Plus Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

TCL 10 Plus Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

TCL 10 Plus ekran değişim ücreti, bizlere danışan siz müşterilerimiz için oldukça uygun şekilde belirlenmektedir.

TCL 10 Plus Ekran Fiyatları Ne Kadar?

TCL 10 Plus ekran fiyatları, çoğunlukla sizler için uygun olacak şekilde belirlenmiştir.

TCL 10 Plus Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

TCL 10 Plus ekran değişim servisi olarak, bize danışan müşterilerimiz için en güvenilir ve kaliteli hizmetleri vermekteyiz. Bu kapsamda da ekran değişimi sırasında orijinal parçalar kullanmaktayız.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal TCL 10 Plus Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal TCL 10 Plus ekran değişimi için esnasında orijinal ekran parçaları kullanırız. Bundan dolayı garantili bir hizmet sağlamış oluruz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 973228747 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı