TCLTCL Ekran Değişimi

TCL 10 5G Ekran Değişimi

TCL 10 5G ekran değişimi işlemi, EkranDeğişimi.Net tarafından orijinal ve kaliteli parçalar ile yapılarak sizlere güvenilir hizmetler vermekteyiz. Orijinal ekran parçaları ile gerçekleştirilen işlemler sonucu cihazlarınızı ilk günkü kalitesinde ve daha konforlu bir biçimde kullanabilirsiniz. TCL 10 5G cihazlarda yaşanan tüm sorunlar için bizlerle iletişime geçerek garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

TCL 10 5G Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

TCL 10 5G ekranım kırıldı problemleri çoğu zaman ekranın darbe alması ile meydana gelir. Cihazın sert bir darbe alması ile genellikle ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Uzman ekibimiz tarafından ekran değişim sırasında orijinal ekran ürünleri kullanılarak güvenilir ve kaliteli hizmetler verilmektedir. EkranDeğişimi.Net olarak sizlere verdiğimiz bu hizmetlerden faydalanabilmek için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

TCL 10 5G Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

TCL 10 5G ekranım arızalandı sorununu birçok telefon kullanıcısı yaşamaktadır. Bu sorun, telefonun suyla teması ya da sert bir darbe alması sonucu gerçekleşir.

Garantili TCL 10 5G Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

TCL 10 5G ekran değişimi esnasında EkranDeğişimi.Net olarak uzman kadromuz tarafından sizlere orijinal parçalar kullanarak hizmet sağlarız. Bu sayede tamir işleminin ardından cihazınızı daha kaliteli ve güvenilir bir biçimde kullanabilirsiniz.

TCL 10 5G Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

TCL 10 5G Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

TCL 10 5G ekran değişim ücreti, müşterilerimiz göz önünde bulundurularak en uygun olacak şekilde belirlenmiştir.

TCL 10 5G Ekran Fiyatları Ne Kadar?

TCL 10 5G ekran fiyatları, genel olarak uygun olarak ayarlanmıştır. Bu uygun fiyatlı hizmetlerimiz için iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

TCL 10 5G Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

TCL 10 5G ekran değişim servisi olarak uzman kadromuz tarafından verilen kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilmek için iletişim kanallarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal TCL 10 5G Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal TCL 10 5G ekran değişimi sırasında orijinal ekran ürünleri kullanıldığından tüm müşterilerimize garantili hizmetler sağlamış oluruz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı