SamsungSamsung Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20+ Plus ekran değişimi için EkranDeğişimi.Net olarak sizlere profesyonel hizmet sağlamaktayız. Samsung Galaxy S20+ Plus cihazınız için ekran değişimi durumu gerekiyorsa en uygun fiyatlarla ve işinde profesyonel olan ekibimizle sizlerin bu sorununuzu çözmek için buradayız.

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Samsung Galaxy S20+ Plus ekranım kırıldı diyorsanız EkranDeğişimi.Net ekibi olarak sizlerin yanındayız ve bir telefon kadar uzağınızdayız. Telefonun ekranının çatlaması, kırılması veya hasar alması durumunda orijinal ekranla değişim gerekmektedir. Bu hizmeti size en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Samsung Galaxy S20+ Plus ekranım arızalandı durumu sonucunda cihazınızın ekran değişimi gerekmektedir. Bize ulaştığınız takdirde ekibimiz Samsung Galaxy S20+ Plus cihazınızın ekran değişimini sağlayacaktır.

Garantili Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy S20+ Plus ekran değişimi için EkranDeğişimi.Net ekibi olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Samsung Galaxy S20+ Plus model cihazınızın ekranının kaliteli olması ve ilk günkü gibi olabilmesi için ekibimizin elinden geleceğini en iyi şekilde yapacağına emin olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Samsung Galaxy S20+ Plus ekran değişim ücreti için sizlere bütçenize göre ve en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Cihazınızın ekranını kendi orijinal ekranıyla değiştirerek ilk günkü kalitede olmasını sağlıyoruz.

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Samsung Galaxy S20+ Plus ekran fiyatları için en uygun bütçeyi belirlemeniz konusunda sizlere yardım ediyoruz.

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Samsung Galaxy S20+ Plus ekran değişim servisi için irtibat kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisimi.net

Orijinal Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Samsung Galaxy S20+ Plus ekran değişimi için EkranDeğişimi.Net ekibi olarak size kaliteli hizmetin garantisini sunmaktayız. Telefonunuzun ekranında meydana gelen hasarlar için bize ulaşın. Samsung cihazlarınızın her modeli için sunmuş olduğumuz bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Samsung Galaxy S20+ Plus model cihazınızın ekran değişimi için bizlere ulaşabilirsiniz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı