Samsung Ekran DeğişimiSamsung

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A04 ekran değişimi fiyatları ve diğer konular hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi aradıktan sonra almak istediğiniz hizmeti detayları olarak bildirerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Çalışması

Ekran değişimi işlemlerinde dokunmatik panel ile birlikte iç ekran değişimleri yaşanan sorunun çözümü için gereklidir. Darbelere maruz kalan cep telefonlarının ilk planda ekran sorunları ön plana çıkar. Bu gibi durumlarda daha fazla sorun teşkil etmemesi için ekran değişimi için teknik servisi başvurulması gerekir. Ekran değişimi çalışmalarında her marka ve modele göre değişim işlemleri gerçekleşir.

Akıllı cihazınızdan en yüksek verimi almanız için alanında uzman teknik servisi elemanları tarafından titizlikle çalışmalar yürütülür. Sizlerde ekran sorunları yaşamanız halinde Samsung Galaxy A04 ekran değişimi için teknik servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimiz elden teslim edilme veya kargo ile teslim edilme durumunda ilk planda cihazınız teknik ekip tarafından teste tabi tutulur. Yapılan inceleme sonucu sorunun kaynağı tespit edilenler gerekli işlemlerin yapılması hususunda cihaz sahibine bilgi sunulur.

A kalite hizmet anlayışını benimseyen firmamız her modele göre üretilmiş araç gereçleri işlemleriniz kısa bir sürede tamamlanır. Cihaz ikinci bir teste tabi tutularak son kontroller gerçekleştirir. Samsung Galaxy A04 ekran değişimi için yapılan tüm işlemlerin sonucunda cihaz, elden teslim edilme yolu ile veya kargo ile teslim edilir.

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar
Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi işlemleri gerçekleştikten sonra tüm marka ve model cihazlarda geçerli olan 6 aylık garanti kapsamına alınır. Gerçekleştirilen işlemler esnasında cihazda bulunan mevcut verilere zarar vermeden değişim işlemleri yerine getirilir. Yazılım ve donanım açısından herhangi bir zarar durumu söz konusu olmaz. Değişim tamamlandıktan sonra teslim edilen tüm cihazlar firmamız tarafından 6 aylık süre ile garanti kapsamına alınır. Kullanıcı hatası dışında tüm sorunlara çözüm üretiyoruz.

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Fiyatları

Ffirmamıza teslim edilen tüm cihazlar için gerçekleştirilen onarım ve değişim işlemlerinin farklı tutarlarda maliyetleri bulunmaktadır. Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi işlemi belli tutarda maliyet oluşturduğundan fiyat konusunda net bir bilgi sunumu gerçekleşmek ile beraber kurlardaki değişimler maliyetleri önemli oranda etkilemektedir. Fiyat konusunda iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Çalışması
Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Çalışması

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 406864844
  • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

Samsung Galaxy A04 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy A04 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy A04 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı