XiaomiXiaomi Ekran Değişimi

Poco X3 Ekran Değişimi

Poco X3 ekran değişimi için EkranDeğişimi.Net ekibi olarak sizlere profesyonel destek sunmak için buradayız. Poco X3 model cihazınızın ekran değişimi için bizlere ulaşarak profesyonel ekibimizden siz de faydalanabilirsiniz.

Poco X3 Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Poco X3 ekranım kırıldı diyorsanız EkranDeğişimi.Net ekibi olarak kırılan ekranınız yerine cihazınıza uyumlu orijinal ekranı takarak sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Siz de bize ulaşarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Poco X3 Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Poco X3 ekranım arızalandı ne yapmam gerek diye düşünüyorsanız EkranDeğişimi.Net ekibimiz alanında çok başarılı ve tecrübelidir. Sizde bize ulaşarak arızalanan ekranınızın gerçekleştirebilirsiniz.

Garantili Poco X3 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Poco X3 ekran değişimi için sizlere profesyonel destek sunmaktayız. Cihazınızın çeşitli nedenlerden dolayı ekran değişimi durumu gerekiyorsa bizlere ulaşın. Cihazınızı yeni parça ve orijinal ekranla değişimini sağlamaktayız.

Poco X3 Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Poco X3 ekran değişim ücreti konusunda her zaman en hesaplı ve en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Cihazınızı orijinal yeni parçasıyla değiştirerek en uygun ve en kaliteli hizmeti veriyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda cihazınızın ekran değişimi ve süreç hakkında detaylı bilgileri alanında uzman ve hızlı ekibimizden alabilirsiniz.

Poco X3 Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Poco X3 ekran fiyatları konusunda makul fiyat garantisi veriyoruz. Ve bunu yaparken kalitemizden ödün vermeyerek cihazınızı yeni parçalar ve orijinal ekran kullanıyoruz.

Poco X3 Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Poco X3 ekran değişim servisi olarak alanında bilgili ve tecrübeli ekibimizle sizlere hizmet vermek için buradayız. Poco X3 model cihazınızın ekran değişimi için bize aşağıda vermiş olduğumuz iletişim kanalları aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisimi.net

Orijinal Poco X3 Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Poco X3 ekran değişimi için size en hesaplı fiyat tekliflerini sunuyoruz. Cihazınızı orijinal yeni parçasıyla değiştirerek en uygun ve en kaliteli hizmeti veriyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda cihazınızın ekran değişimi ve süreç hakkında detaylı bilgileri alanında uzman ve hızlı ekibimizden alabilirsiniz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı