Omix Ekran Değişimi

Omix X700 Ekran Değişimi

Omix X700 ekran değişimi fiyatları ve diğer konular hakkında bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Omix X700 Ekran Değişimi Çalışması

Omix X700 ekran değişimi hizmeti ile birlikte farklı hizmetler sunumu gerçekleştirilen firmamız tamir bakım ve onarım hizmetlerinde müşteri odaklı çalışmalar yürütür.  Cihazlarınızdan ilk günkü performansı alabilirsiniz. Darbelere maruz kalan her marka ve modeldeki cep telefonları ekran çizilmesi veya kırılmalarında ekran değişimi kaçınılmazdır. Konu hakkında detaylı bilgi alımı için servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Omix X700 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Profesyonel teknik ekip tarafından Omix X700 ekran değişimi işlemlerinde servisimize teslim edilen cihazlar öncelikle test aşamasından geçilir. Test aşamasından sonra sorunun kaynağı tespit edilerek ekran cihazdan ayrılır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra bir kez daha testten geçen cihaz kullanıma hazır hale getirilmek için tamamen kapatılır. Ekran değişimi işlemleri gerçekleştirilirken elektriksel arınma ve hijyenik ortamlarda çalışmalar yürütülür. Düşme ve çarpmalara maruz kalan cihazlar çarpma veya düşmenin etkisi ile ekranlarda sorunlar ortaya çıkar. İlerleyen süreçte gerekli değişim yapılmadığı takdirde farklı sorunlar ortaya çıkabilir.

Omix X700 Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Profesyonel teknik ekip tarafından gerçekleştirilen hizmetlerde olduğu gibi ekran değişiminde de 6 aylık garanti kapsam geçerlidir. Gerçekleştirilen Omix X700 ekran değişimi işleminde de 6 aylık bir garanti süresi söz konusudur. Ekran değişimlerinde kısa sürede çözümler üreten firmamız elden veya kargo yolu ile teslimlerde ekran değişim işlemlerini kısa sürede gerçekleştirerek garanti kapsamına alınır.

Omix X700 Ekran Değişimi Fiyatları
Omix X700 Ekran Değişimi Fiyatları

Cihazlarınızı her hangi bir şekilde giriş yapılmadığı gibi format ta atılmadan işlemler yürütülür. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak ve 6 aylık garanti kapsamından yararlanmak için iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Omix X700 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix X700 ekran değişimi için gerçekleştirilen tüm işlemlerde maliyetler söz konusudur. Oluşan maliyetlerin dövize bağlı olarak sürekli değişim içinde olması net fiyat konusunda bilgi sunumunu engellemektedir. Yedek parça temininde geçerli olan döviz kurları ve bu kurların sürekli olarak değişkenlik göstermesi açısından net fiyat konusunda iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sunulan hizmetin maliyetinin yanı sıra ön plana çıkan orijinal yedek parça maliyetleri sonucunda ekran değişimi için geçerli olan fiyat oluşumlarının bir kısmı dövize endeksli olması fiyatların da değişkenlik göstermesine etki eder.

Omix x700 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 406864844
  • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

Omix x700 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Omix x700 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Omix x700 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı