Omix Ekran Değişimi

Omix X600 Ekran Değişimi

Omix x600 ekran değişimi çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Omix X600 Ekran Değişimi Çalışması

Omix X600 ekran değişimi ile ilgili hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ekran değişimi çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Cihazınızdan ilk günkü performansından kayıp yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Ekran kırılmaları veya çizilmelerinde çözüm olarak ekran değişimini sizlere tavsiye ediyoruz. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Her an düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalan telefonlarınız, sık kullanımdan dolayı bazen darbelere veya çarpmalara maruz kalabiliyor. Bu tür sorunlar için bizleri tercih edebilirsiniz.

Omix X600 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Profesyonel teknik ekibimiz, sizleri ekran değişimi konusunda bilgilendirerek, Omix X600 ekran değişimi işlemlerinde çözüm önerilerini sizlere sunmaktadır. Bilgilendirmenin ardından, cihaz ekranı diğer parçalardan ayrılarak işlemler gerçekleştirilir. İşlemler sırasında bağlantı kablolarına zarar vermeden cihaz açılarak ekran bileşenleri monte edilir. Test aşamasından geçirildikten sonra telefon tamamen kapatılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Her türlü marka ve modelde ekran değişimi yapılarak sizleri bu sorundan kurtarma adına garantili hizmet sunumunu amaçlıyoruz. Düşme veya çarpma sonucu ekranda ortaya çıkan çizik, çatlak ve kırılmalar olabilir. Bu gibi durumlarda daha fazla zararın oluşmaması için kısa sürede teknik servise uğramanız gerekir. İlerleyen süreçte farkı sorunlar yaşamamak için teknik servisimize uğrayarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Omix X600 Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Profesyonel hizmet sunumu sağlayan ekimiz her marka cihaz için ekran değişimi hizmeti sunarak işlemlerde dâhil olmak üzere 6 aylık garanti kapsamına dâhil edilir.

Omix X600 ekran değişimi işleminde de 6 aylık bir garanti süresi hizmetlerimizi yürütüyoruz. Kullanıcı hatası dışında kalan ekran sorunlarınızı çözümünde 6 aylık süre içerisinde ücretsiz olarak hizmet sunumu sağlıyoruz. Sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak veya bizzat teknik servisimize uğrayarak faydalanabilirsiniz.

Omix X600 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix X600 ekran değişimi ile ilgili işlemlerde ortaya çıkan maliyetlerin belirlenmesi birçok etmene bağlıdır. Bu etmenlerin başında yer alan döviz kurlarındaki değişimler fiyatın de değişmesine neden olur. Piyasa şartlarında ortaya çıkan fiyat dalgalanmaları sonucu net fiyat bildirememekle beraber fiyat konusunda teknik ekibimiz sizlere bu konuda bilgi sunumu gerçekleştirir.

Sürekli değişmesinden ve kullanılacak yedek parçaların döviz endeksli olmasından dolayı fiyatlarda net bir oluşum sağlanamamaktadır. Net fiyat konusunda gerekli bilgilendirmeleri iletişim araçlarından firmamıza ulaşarak elde edebilirsiniz. Kaliteli hizmetin sunulduğu firmamızda teknik ekibimiz ile irtibata geçerek hizmet sunulması düşünülen işlemler için detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Omix X600 Ekran Değişimi Fiyatları
Omix X600 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix X600 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 406864844
  • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

Omix X600 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Omix X600 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Omix X600 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı