Omix Ekran Değişimi

Omix X400 Ekran Değişimi

Omix x400 ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel çalışmalarımız sayesinde telefonlarınızdaki ekran problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Ayrıntılı bilgi için sayfanın aşağısında yer alan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Omix X400 Ekran Değişimi Çalışması

Omix X400 ekran değişimi hizmetinin yanı sıra birçok noktada hizmet sunumu gerçekleştiren firmamız, daima müşteri odaklı çalışarak az maliyet ile orijinal yedek kullanımını sağlamaktadır. İlk günkü gibi cihazınızdan performans alabilirsiniz. Ekran çizilmesi ya da kırılması durumunda ekran değişimine önermekteyiz. İlerleyen süreçte daha büyük sorunların yaşanmaması için teknik servisimize uğrayarak konu ile ilgili detayları alabilir, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Omix X400 Ekran Değişimi Fiyatları
Omix X400 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix X400 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Profesyonel teknik ekibimiz, Omix X400 ekran değişimi işlemlerinde öncelikle cihazın ekranı diğer parçalardan ayrılır. İşlemler gerçekleştirilirken bağlantı kablolarına her hangi bir şekilde zarar verilmeden açılarak yeni ekran bileşenleri ile monte edilir. Test aşamasından geçirildikten sonra telefon tamamen kapatılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Hangi marka cihaz olursa olsun düşmesi durumunda camda çizikler, çatlaklar ya da kırılmalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda ekranın daha fazla zarar görmemesi için kısa süre içerisinde değiştirilmesini tavsiye ediyoruz. Zira ilerleyen süreçlerde farklı noktalarda sorunlar yaşanabilir.

Omix X400 Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Profesyonel teknik ekibimiz tarafından müşterileri sunulan her marka ve modelde ekran değişimi olduğu gibi Omix X400 ekran değişimi işleminde de 6 aylık bir garanti süresi sunuyoruz.  Telefon ekranlarınızda oluşabilecek her türlü sorunlar için kısa sürede çözüm sunan firmamız gerek elden gerekse kargo yolu ile cihaz teslim alma veya teslim etme işlemlerini gerçekleştiriyor. Profesyonel ekibimiz hizmet sunumunda cihazlarına giriş yapmaz ve format atılmaz. Sizlerde kaliteli hizmetten faydalanmak ve 6 aylık garanti kapsamına girmek isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Omix X400 Ekran Değişimi
Omix X400 Ekran Değişimi

Omix X400 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix X400 ekran değişimi işleminde firmamıza teslim edilen cihazınızın kırık olan camını endüstriyel cihazlar vasıtası ile söküm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Sunulan kaliteli hizmetin maliyetleri sürekli değişmesinden ve kullanılacak yedek parçaların döviz endeksli olmasından dolayı fiyatlarda net bir oluşum sağlanamamaktadır.

Net fiyat konusunda gerekli bilgilendirmeleri iletişim araçlarından firmamıza ulaşarak elde edebilirsiniz. Kaliteli hizmetin sunulduğu firmamızda teknik ekibimiz ile irtibata geçerek hizmet sunulması düşünülen işlemler için detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Omix x400 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 406864844
  • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

Omix x400 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Omix x400 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Omix x400 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı