Nothing PhoneNothing Phone Ekran Değişimi

Nothing Phone 1 Ekran Değişimi

Nothing Phone 1 ekran değişimi çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda insanlara tanıtılan Nothing Phone 1 modeli zaman içerisinde bazı kullanıcılarda ekran problemlerine neden olduğundan telefon sahipleri ekran değişimi yaptırmak için bizlere başvuruyor.

Nothing Phone 1 ekran değişimi

Nothing Phone 1 çıkarıldığı ilk günden bu yana büyük bir yankı uyandırmayı başarmıştı. Öyle ki birçok telefon sahibi yeni aldığı telefonları bile bir kenara koyarak iPhone ile benzerliği olan bu telefonları satın almıştı.

Ancak zaman içerisinde birçok telefonda karşılaştığımız ekran sorunları Nothing Phone 1 modellerinde de ortaya çıkmaya başladı. Bu durum oldukça olağan olsa da telefon kullanımını olumsuz etkilediği için can sıkıcı olabiliyor. Bu nedenle de telefon sahipleri çözümü telefonunu değiştirmekte ya da Nothing Phone 1 ekran değişimi yaptırmakta buluyor.

Nothing Phone 1 ekran yenileme nasıl yapılır?

Nothing Phone 1 modeli telefonlar oldukça yeni olmasına rağmen ekiplerimiz kısa süre içerisinde telefonun parçalarına hakim olmayı başarmıştır. Bu nedenle telefonlarınızda herhangi bir sorunla karşılaşmadan ekran değişimi yapabiliyoruz.

İşleme başlamadan önce sizlerden detaylı bir bilgi topluyoruz. Bu sayede telefonunuzda hangi ekran sorunlarından neden ortaya çıktığını detaylı bir şekilde öğrenebiliyoruz.

Ekran sorunu tespit ettikten sonra yeni temin ettiğimiz orijinal ve sıfır Nothing Phone 1 ekranlarını telefonunuzun kasasına montaj ediyoruz. Bu işlemler esnasında cihazınızdaki diğer parçalara ve özelliklere herhangi bir zarar vermiyoruz.

Nothing Phone 1 ekran tamiri sonrası 6 ay garanti

Bütün ekran değişimi hizmetlerimizde olduğu gibi Nothing Phone 1 ekran değişimlerinde de siz değerli müşterilerimize 6 aylık garanti veriyoruz. Bu garanti kapsamında 6 ay boyunca herhangi bir ekran sorunu yaşarsanız bizden teknik destek alabiliyorsunuz.

Nothing Phone 1 Ekran Değişimi Fiyatları
Nothing Phone 1 Ekran Değişimi Fiyatları

Ayrıca müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan biri ne de açıklık getirmek istiyoruz. Bazı müşterilerimiz ekran değişimi hizmetlerinden sonra bataryasına ve kişisel verilerine herhangi bir zarar gelip gelmeyeceğini merak ediyor. İyi haber şu ki böyle bir durum söz konusu değil. Çünkü ekran değişimi hizmetlerimizde sadece telefonunuzun ekranı ile ilgileniyoruz.

Nothing Phone 1 ekran değişimi fiyatları

Nothing Phone 1 ekran değişim fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıda bırakacağımız telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. İşlemi ücretlerimiz telefondaki arıza ve döviz kuruna bağlı olarak değişiklik gösterdiği için buradan net bir fiyat bilgisi vermemiz doğru olmayacaktır.

Aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaştıktan sonra Nothing Phone 1 ekran değişimi yaptırmak istediğinizi bize iletmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra ekiplerimiz sizlere işlem maliyetlerimiz ile ilgili net bir bilgi verecektir. Sizleri şunu belirtmek isteriz ki Nothing Phone 1 ekran yenileme çalışmalarında olabildiğince uygun fiyatlı teklifler vermeye özen gösteriyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Nothing Phone 1 ekran değişimi telefon numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  •       adres: tahtakale mahallesi tahtakale caddesi tahtakale ticaret merkezi kat: bodrum -2 no:208 eminönü/istanbul
  •       telefon numarası: +90 (501) 102 37 36

Değişim aşaması ve kargo gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  •       kargo firması: yurtiçi kargo
  •       kargo numarası: 973228747
  •       firma adı: budak ithalat

Nothing Phone 1 cihazının kargo ile gönderimi;

Nothing Phone 1 kargo gönderimi için yurtiçi kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten nothing Phone 1 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına budak ithalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

 

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 973228747 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı