Blog

Youtube Mp3 Dönüştürücü IOS

Mp3 dönüştürücü IOS cihaz sahiplerinin en çok aradığı uygulamalardan biri. Peki böyle bir uygulama var mı? İçeriğimizin devamında ayrıntılı bilgiler verdik.

Mp3 Dönüştürücü IOS

iPhone Mp3 dönüştürücü ile birçok farklı görev gerçekleştirilebilir. Sürekli olarak dinlenen ve sevilen youtube parçalarını isteğiniz zaman Mp3 haline getirmek mümkün. Ses dosyası olarak bu parçaları saklayabilirsiniz. Aklınıza şu soru gelebilir. Peki, bu parçaları Mp3 Dönüştürücü IOS olarak nasıl yapılır?

Documents adlı uygulama ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Mp3 leri iPhone cihazınıza kayıt edebilir, aynı zamanda müzik oynatıcı ile dönüştürülmüş Mp3 leri iPhone cihazlarınızda oynatabilirsiniz. Bu işlemleri sizler için araştırdık;

  • Mp3 olarak kayıt edilmek istenen ses veya video dosya bağlantısı kopyalanır.
  • Documents uygulaması açılır ve altta yer alan pusula simgesi kullanılarak web tarayıcısına geçilir.
  • Convert2mp3 uygulayıcısı adresine girilir. Önceden kopyalanmış olan video bağlantısı buraya yapıştırılarak dönüştür düğmesi kullanılır.
  • İndirme bağlantısı oluştuktan sonra indir tıklanarak Mp3 ü, iPhone cihazınızdaki Document uygulamasının belleğine kayıt edilir. Başarılı bir şekilde indirilen Mp3, ardından indirilenler klasöründe bulunabilir. Document uygulamasının müzik oynatıcısı ile oynatmak mümkün.
Youtube Mp3 Dönüştürücü IOS
Youtube Mp3 Dönüştürücü IOS

Youtube Mp3 Dönüştürücü IOS

En sevilen şarkıların videolarını cihazınızda saklamak çok yer kaplaması açısından sorun teşkil edebilir. Seyahatlerinizde veya araba kullanırken dinlemek istediğiniz videoları cihazınıza kayıt etmek akıllıca olmayabilir. Bunun yerine youtube alanında yer alan videoları çevrimdışı kullanmak için Mp3 formatına dönüştürebilirsiniz. Hem ücretsiz, hem de ücretli hizmetleri bulunan MP3 dönüştürücüler online olarak işinizi görebilir.

Beğendiğiniz ve sürekli olarak dinlemek istediğiniz müziği Youtube dışında da kullanmak için arayış içinde olabilirsiniz. Youtube Mp3 Dönüştürücü IOS için uygulama kullanabilirsiniz. Youtube dışında müziklerinizi rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Youtube Mp3 Video Dönüştürücü IOS

Youtube videolarının Mp3 formatına dönüştürmek için çok mu araştırma yaptınız. Müzik akışı ile ilgili hizmetlerin piyasaya girmesi ile birçok kullanıcı ücretsiz olarak veya tasarruf amaçlı daha düşük meblağ ile ödeme gerçekleştirmeye imkân tanıdı. Her zaman ve her yerde sevmiş olduğunuz müziğin keyfini çıkarmak ister misiniz? Müzik alanında korsanlığın azalması adına önemli adım atıldı.

Her saat müzik dinlemek istemeyenler ya da korsanlığa, Youtube başvuruyor. Dolayısı ile Mp3 formatında müzik dinlemek istiyor. En sevilen videoların indirilmesini veya iPhone cihazlarına kopyalanmasını istiyor. Mp3 formatında müzik almaya devam eden kullanıcılar Youtube Mp3 Video Dönüştürücü IOS için yöntemler arıyor.

Mp3 Dönüştürücü IOS
Mp3 Dönüştürücü IOS

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 973228747 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı