Blog

Iphone Şifre Kırma 3 Adımda

iPhone şifre kırma gerektiren bazı durumlar olabiliyor. Bu nedenle bu yazımızda iPhone şifresi nasıl kırılır sorusuna cevaplar verdik.

Iphone Şifre Kırma

İphone kullanıcıları unutulan şifre nedeni ile cihazda bulunan tüm verilerin silineceğini kabul etmeli. Unutulan cihazın geri yüklenmesi mevcut olan verilerin silinmesi anlamına gelir. Eğer verilerin silinmesi istenmiyor ise cihazı sıfırlamadan geri yüklemenin farklı yöntemleri de mevcuttur. Bunun için yardımcı olacak birçok yazılım var.

Iphone Şifre Kırma
Iphone Şifre Kırma

İphone Şifre Kırma Kodu

iPhone ekran kilidi kırma işlemleri genelde art niyetli kişiler tarafından veya güvenlik mensupları tarafından kullanılan bir yöntemdir. Verileri silmeden ekran kilidini kırmak için kod bilgisi gerektiren bir durumdur.

iPhone her geçen gün yeni güncellemeler geliştirerek ortaya çıkabilecek açık durumları kapatarak şifre kırma konusunda ortaya çıkabilecek yöntemleri pasif hale getirmeye çalışıyor. Böylelikle dosya ve veri hırsızlığının önüne geçilmiş oluyor. Android cihazlarda IMEI kullanılırken ıPhone cihazlarda ise bu durum söz konusu değil.

İphone Telefon Şifresi Kırma

iPhone şifresini unutan kullanıcılar, ekran kilidinin haricinde iCloud şifresini de unutabiliyor. Şayet unutma işi gerçekleşti ise, unutma ıPhone şifresi mi yoksa iCloud şifresi mi öncelikle buna bakılır.

Iphone Şifre Kırma Programı
Iphone Şifre Kırma Programı

Şayet ekran kilidi unutuldu ise, adımların sırası ile gerçekleştirilmesi gerekir. Uzun süre kullanılmayan cihazlarda şifre unutulma ile karşılaşılabiliyor. Bu gibi durumlarda şayet cihazın içinde önemli bilgi ve dosyalar mevcut değil ise cihazı sıfırlama adımları uygulanabilir.

İphone Şifre Kırma Programı Var Mı?

Bilgisayara veya iTunes’e ihtiyaç duymadan kilitlenmiş olan bir cihazı sıfırlamak veya silmek mümkün. Bu uygulamalar ile yapılacak işlemlerde, ekran şifresi ve Apple kimliği cihazdan tamamen silinir. Bunun için yapılması gerekin işlemlerin adımları sırayı ile gerçekleştirilir. Öncelikle kilide ekrandan silmek için;

  • IPhone’de iOS 15.2 ve sonraki sürümlerin mevcut olması gerekir.
  • Aygıtın kurulabilmesi için Apple Kimliğinin mevcut olması
  • Cihazın hücresel ya da kablosuz bir ağa bağlı olması gerekir. Yapılacak işlemler öncesi bunların gerçekleştirilmesi önemlidir. Sonrasında aşağıdaki adımlar izlenir.
  • Sil seçeneği gelene kadar birkaç defe parola girilmeye devam edilir.
  • Sağ alt köşede bulunan iPhone sil düğmesine dokunulur.
  • Apple kimliğinden çıkış yap seçeneği görülür. Apple kimliği girilir.
  • Yeni bir şifre girmek ya da yüz kimliği ile sıfırlanır.

UkeySoft Unlocker  kullanılabilecek şifre kırıcı uygulaması olarak kullanıcılara yardımcı olan özel bir programdır. Şifre unutulması durumunda veya ikinci bir el cihaz alındığında şifresi bilinmiyorsa kilidini açabilirsiniz. iPhone kilit açma aracı tüm kilitleri açabilir. 4 haneli şifreden 6 haneli şifreye kadar olan, parmak izi koruması, yüz taraması ve Siri’ye alternatif bir uygulama aracıdır.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı