Blog

iPhone Hafıza Yükseltme

İphone kullanıcıları her ne kadar Apple marka cihazlarından memnun kalsalar da zamanla kullanıma bağlı olarak hafıza sorunları ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu durum kullanıcılar açısından can sıkıntısı olsa da çözüm yolu da mevcut gözüküyor. iPhone Hafıza yükseltme işlemi ile bu sorun tarihe karışıyor. Telefon mevcut olan veriler yedek alınarak hafıza yükseltme işlemi ile bu sorun çözülebilir. Fakat bu işlemin gerçekleştirilmesinde dikkatli olmak gerekir. Zira telefon tehlikeli olabilir. Dikkatsiz bir kişinin yapacağı yanlış işlem soncu telefonunuz tamamen kullanım dışı kalabilir.

İphone Hafıza Yükseltme

iPhone hafıza artırma işleminde cihaz değiştirmenize yeni bir telefon almanıza gerek kalmadan uygulanacak yöntem ile hafıza yükseltilebilir. iPhone cihazlarda gerçekleştirilen hafıza yükseltme işlemi ile yeni bir cihaz almanıza gerek kalmıyor. İphone cihazın hafızası yükseltilmeden önce, cihazda bulunan verilerin kaybolmaması için yedekleme işleminin mutlaka yapılması gerekir. Zira yedekleme yapılmadan yapılacak hafıza yükseltme işi tüm verilerin kaybolmasına neden olabilir.

iPhone Hafıza Yükseltme
iPhone Hafıza Yükseltme

Cihazın içerisinde bulunan verilerin öncelikle yedeği alınarak işleme başlanır. Cihazın Nand entegresi değişimi yapılarak ardından yazılım güncellemesi ile veriler kaybolmadan hafıza yükseltme işlemi tamamlanır. Gerçekleştirilen bu işlem ile cihaz değiştirmeye gerek duyulmaz. İstenilen miktarda hafıza tercih edilerek cihazınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

iPhone cihazlarda model değiştirme ihtiyacı hissetmiyorsanız, sorun sadece hafıza ile ilgili ise mevcut cihazınızın hafızasını yükseltmek sizler için ekonomik yönden faydalı olur.  Nand entegresi ile yazılım güncellemesi yapılarak ilk günkü verimlilikle cihazınızı kullanabilirsiniz.

İphone Hafıza Arttırma

Değişik nedenlerden kaynaklanan hafıza sorunun üzerine düşük kapasiteli iPhone kullanıcısı olabilirsiniz. Belli bir süre sonra hafızanın dolması sizi üzebilir. Kaliteli fotoğraf çekimi yapamadığınız gibi istediğiniz uygulamayı da yükleme imkânınız olmadığı için can sıkıcı bir durum olarak karşınıza çıkabilir. İphone cihazlarda bilgisayarlarda mevcut olan hafıza birimi mevcuttur. Bu hafıza anakart teknisyenleri tarafından değiştirilerek can sıkıntısı durum ortadan kaldırılabilir.

iPhone Bellek Yükseltme
iPhone Bellek Yükseltme

İphone Bellek Yükseltme

İphone hafıza entegresi olarak bilinen Nand flaş bellek verileri depolama için fazla güç gerektirmeyen depolama teknoloji ile bit başına düşen maliyet azalarak, maksimum düzeyde cip kalitesi sunarak sabit disk görünümlü hafıza birimlerini önüne geçerek kendisine yer edindi. Nand flaş değişimi ile bellek yükseltme işlemi gerçekleştirilerek sorun çözülebilir.

Veri kaybının yaşanmaması adına cihazda mevcut olan verilerin bellek yükseltme işleminden önce yedeği alınarak gerçekleştirilmeli. Zira yedek alınmadan yapılacak bellek yükseltme işlemi verilerin kaybolmasına neden olabilir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı