Blog

iPhone Alarm Sesi Değiştirme Uygulamasız

iPhone alarm sesi değiştirme çoğu Apple kullanıcısı tarafından merak ediliyor. Özellikle Xiaomi ve Samsung gibi Android telefon kullandıktan sonra iPhone kullanmaya başlayan kişiler alarm sesi değiştirme konusunda sorun yaşıyor. Biz de bu nedenle içeriğimizin devamında iPhone alarm sesi değişikliği nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlattık.

Uygulama Olmadan iPhone Alarm Sesi Değiştirme

Android kullanıcıları daha önce dosya konumundaki seslerden direkt olarak alarm seslerini değiştirmeyi biliyor. Ancak bu durum iPhone cihazlarda biraz daha farklı. Apple alarm sesi değiştirme için dosya konumundan daha çok alarm uygulamasının kullanılması gerekiyor.

İPhone Alarm Sesi Değiştirme
İPhone Alarm Sesi Değiştirme

Eğer Apple kullanıcı iseniz öncelikle saat uygulamasına girmeniz gerekiyor. Halihazırda ana ekranda bulunan bu uygulamaya girdikten sonra alarm sesi değiştirme işlemine başlayabilirsiniz.

İPhone Alarm Sesi Nasıl Değiştirilir?

iPhone ana ekranında saat uygulamasını göreceksiniz. Bu uygulamaya girdikten hemen sonra alt kısımda çeşitli menüler belirecektir. Bu menüler içerisinden alarmlar menüsünü seçin.

Alarm menüsünü seçtikten sonra daha önceden planladığınız alarmları sırasıyla göreceksiniz. Öncelikle bu alarmlar içerisinden aktif olarak kullandıklarınızı belirleyin. Daha sonra o alarmın üzerine tıklayın ve ses bölümünü seçin.

İPhone Alarm Sesi Nasıl Değiştirilir
İPhone Alarm Sesi Nasıl Değiştirilir

Ses kısmına geldikten sonra önünüze cihazınızdaki bütün sesler listelenecektir. Bu listedeki sesler iPhone alarmlarında kullanılabilecek olan sesler olmakla birlikte içerisinden istediğinizi seçebilirsiniz. Daha sonra kullandığınız alarmların farklı bir sesle çaldığını göreceksiniz.

İPhone Alarm Sesi İndirme

İPhone alarm sesleri hoşunuza gitmediyse üzülmenize gerek yok. Çünkü iTunes gibi platformlardan ücreti karşılığında ses temin edebilir ve farklı alarm sesleri içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız iletişim probleminden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Ekran Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı