Xiaomi

iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi

İphone 7 ses entegresi değişimi ile ilgili hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone 7 cep telefonlarında çeşitli nedenlerle mikrofon kaynaklı ses sorunları oluşabilmektedir. Mikrofonda yaşanan sorunların temel nedeni genelde soketin darbe alması, nemden dolayı mikrofonun oksitlenmesidir. iPhone 7 cihazlarında karşılaşılan ses sorununu çözebilmeniz için aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz.

iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi Çalışması

iPhone 7 ses entegresi sorunu yaşayıp yaşamadığınızdan emin olduktan sonra uzman teknisyenlerden yardım alarak ses entegresi değişimi yaptırabilirsiniz. Peki telefonda ses entegre sorunu olup olmadığını nasıl anlarız? iPhone 7 ses entegresi sorunu konusunda en sık karşılaşılan sorunlar şunlardır;-

  • Aradığınız kişiler sesinizi duyma konusunda sorun yaşıyorsa,
  • Arama yaptığınız kişiler sesinizi hiç duymuyorsa,
  • Arama sırasında ses kaynağını değiştireme konusunda sorun yaşıyorsanız,
  • Daha önce kaydettiğiniz sesi açtığınızda gelen ses net değil veya kesik kesik ise ya da hiç ses gelmiyorsa,
  • Siri uygulaması ne söylediğinizi tam olarak anlamıyorsa

Telefonunuzun ses entegresinde sorun olduğu anlamına gelmektedir. Telefonunuzda mikrofon değişikliği zamanının geldiği anlamına gelmektedir.

iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi Fiyatları
iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi Fiyatları

iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone kullanıcısı iseniz ve telefonunuzun mikrofonunda sorun ile karşı karşıyaysanız ses entegre değişimi yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak telefonunuzun ses entegresini değiştirmeden önce mikrofonunuzu test etmeniz önemli bir adımdır. Çünkü yaşanan ses problemi hücresel veri kalitenis ya da kullandığınız uygulamadan da kaynaklı olabilir. Sorunun kaynağını öğrenmek için mikrofonunuzu mutlaka test ediniz. Telefonunuzda yer alan alt mikrofon, ön mikrofon ve arka mikrofonları test ediniz. Tüm bu testler sonucu hala ses problemi yaşıyorsanız aşağıdaki aşamaları takip ediniz.

1.Telefondaki aksesuarları çıkarınız ve telefonun kulaklıkla bağlantısını kesiniz.

2.Telefonun mikrofon kısmında varsa pislikleri temizleyin.

3.Telefondaki ekran koruyucu, film ve kılıfı çıkarınız.

4.Cihazınızı yeniden başlatınız.

5.IOS yazılımının son sürümüne sahip olup olmadığınıza bakınız.

Tüm bu şamaların ardından hala ses sorunu yaşıyorsanız bir uzman yardımı almanız gerekmektedir.

iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi Fiyatları

iPhone 7 cihazınızda mikrofon kayaklı bir sorun yaşıyorsanız bu konuda uzman teknisyenlerden yardım almanız faydalı olacaktır. Her firmanın önereceği teklif değişiklik göstermektedir. Bunun yanında mikrofonunuzdaki hasara bağlı olarak da fiyatlar değişmektedir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 973228747 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı