İnfinixİnfinix Ekran Değişimi

Infinix Smart 5 Ekran Değişimi

Infinix Smart 5 ekran değişimi işlemini EkranDeğişimi.Net kurumu olarak orijinal parçalar ile sağlamaktayız. Uzman ekibimizce verilen bu hizmet kapsamında Infinix Smart 5 model cihazlar için oluşan tüm sorunların nedenlerini araştırarak çözmeye çalışmaktayız.

Infinix Smart 5 Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Infinix Smart 5 ekranım kırıldı sorunu, pek çok kişinin yaşadığı bir durumdur. Bu durumun oluşmasındaki en büyük sebep ise alınan darbelerdir. Darbeler sonucu ise ekranın değişmesi gerekmektedir.

Infinix Smart 5 Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Infinix Smart 5 ekranım arızalandı sorunu, farklı nedenlerden dolayı oluşabilir. Bu nedenler, cihazın sıvı ile teması veya sert bir şekilde darbe alması olabilmektedir. Bu gibi durumlarda da ekran değişimi yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından ekran değişim işlemleri, orijinal parçalar ile yapılarak cihazın kalitesi bozulmadan konforlu bir kullanım sağlanmaktadır.

Infinix Smart 5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Infinix Smart 5 ekran değişimi işlemi için EkranDeğişimi.Net olarak uzman ekibimiz tarafından hizmet vermekteyiz.

Infinix Smart 5 Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Infinix Smart 5 Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

Infinix Smart 5 ekran değişim ücreti müşterilerimiz için en uygun şekilde belirlenmiştir. Uygun fiyat ve yüksek kalite için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Infinix Smart 5 Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Infinix Smart 5 ekran fiyatları, müşterilerimiz için en uygun şekilde belirlenmektedir. Orijinal ekran parça değişimi sayesinde de aynı zamanda kaliteli hizmet sunmaktayız.

Infinix Smart 5 Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Infinix Smart 5 ekran değişim servisi olarak uzman ekibimizce hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktayız. Bu avantajlardan faydalanabilmek için ise bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal Infinix Smart 5 Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Infinix Smart 5 ekran değişimi işlemleri, uzman ekibimiz tarafından müşterilerimizin cihaz ekranının kırılması ya da bozulması durumlarında gerçekleştirilir. Bu gibi durumlarda ise EkranDeğişimi.Net olarak orijinal parça değişimi hizmeti ile sizlere cihazınızı daha kaliteli ve uzun ömürlü kullanma fırsatı sağlamaktayız.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı