İnfinixİnfinix Ekran Değişimi

Infinix Note 8i Ekran Değişimi

Infinix Note 8i ekran değişimi esnasında EkranDeğişimi.Net olarak orijinal parçalar kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Bu değişim işlemi sonrasında ise müşterilerimiz cihazlarını ilk günkü kalitesinde kullanabilmektedir. Infinix Note 8i model cihazların ekran değişim işlemleri için bizlere ulaşarak desteklerimizden faydalanabilirsiniz.

Infinix Note 8i Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Infinix Note 8i ekranım kırıldı problemini birçok telefon kullanıcısı yaşamaktadır. Bunun sebepleri arasında ise en başta cihazın darbe alması gelmektedir. Darbe alan cihazlarınızın ekran değişimini gerçekleştirerek kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Infinix Note 8i Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Infinix Note 8i ekranım arızalandı sorunu, cihazların darbe alması ya da suyla teması gibi durumlarda gözlenebilir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için ise telefonun ekranı değiştirilmelidir. EkranDeğişimi.Net kurumu olarak, telefonunuzun ekranını orijinal parçalar kullanarak değiştirerek garantili ve güvenilir hizmetler sağlamaktayız.

Garantili Infinix Note 8i Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Infinix Note 8i ekran değişimi sırasında orijinal parçalar kullanılarak, cihazınızın ilk günkü kalitede olması sağlanmaktadır. Aynı zamanda orijinal parçalar kullanıldığından garantili şekilde yapılmaktadır.

Infinix Note 8i Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Infinix Note 8i Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

Infinix Note 8i ekran değişim ücreti, çoğunlukla müşteriler için uygun şekilde düzenlenmiştir. Uzman kadromuz tarafından sağlanan kaliteli hizmetler için bizlere iletişim kanallarımız üzerinden ulaşmayı unutmayın.

Infinix Note 8i Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Infinix Note 8i ekran fiyatları, birçok müşterimiz göz önünde bulundurularak uygun şekilde belirlenmiştir. Ekran değişim işlemleri ücretinin uygun olması yanı sıra orijinal parçalar kullanıldığı için güvenilir hizmet vermekteyiz.

Infinix Note 8i Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Infinix Note 8i ekran değişim servisi olarak siz müşterilerimize uygun fiyatlı ve garantili hizmetler sağlamaktayız. Ekran değişimi hizmetlerimiz için ise bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal Infinix Note 8i Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Infinix Note 8i ekran değişimi hizmetlerimiz, EkranDeğişimi.Net olarak uzman ekibimiz tarafından verilmekle birlikte orijinal parçalar ile yapıldığı için güvenilirdir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 973228747 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı