İnfinixİnfinix Ekran Değişimi

Infinix Hot 9 Play Ekran Değişimi

Infinix Hot 9 Play ekran değişimi işlemleri sürecinde EkranDeğişimi.Net olarak bize danışan müşterilerimize her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Teknolojik cihazların ekran değişimi işlemlerinde gerçek ve orijinal parçalar kullanılarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaçlamaktayız. Infinix Hot 9 Play cihazlarının ekran değişim işlemleri için iletişim bilgilerimiz üzerinden kurumumuza erişim sağlayarak orijinal parçalarla değişim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Infinix Hot 9 Play Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Infinix Hot 9 Play ekranım kırıldı problemini pek çok insan yaşamaktadır. Cihazlarınızın darbe alması, düşmesi ya da benzeri durumlardan dolayı ortaya çıkan sorunlardan dolayı hasar gören telefonlarınızın ekran değişimi, kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Infinix Hot 9 Play Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Infinix Hot 9 Play ekranım arızalandı sorunu, telefonunuzun darbe alması ya da telefonunuza su kaçması gibi durumlarda meydana gelebilir. Bu durumlarda da cihazınızın ekranının değiştirilmesi gereklidir. EkranDeğişimi.Net olarak cihazınızın ekranını orijinal parçalar ile değiştirerek kaliteli hizmet sunmaktayız.

Garantili Infinix Hot 9 Play Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Infinix Hot 9 Play ekran değişimi sırasında her zaman garantili hizmetler sunmamızın sebebi, ekran değişimini orijinal parçalar ile gerçekleştirmemizdir. Bu sayede müşteri memnuniyeti de ön planda kalmış olur.

Infinix Hot 9 Play Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Infinix Hot 9 Play Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

Infinix Hot 9 Play ekran değişim ücreti, genellikle müşterilerimiz için en uygun fiyatlar olarak belirledik. Profesyonel ekibimizce uygun fiyatlara kaliteli ve güvenilir hizmetler vermekteyiz.

Infinix Hot 9 Play Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Infinix Hot 9 Play ekran fiyatları, her müşteri baz alınarak uygun bir fiyat olarak belirlenmiştir. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçladığımızdan dolayı ekran değişim işlemi, orijinal parçalar ile sağlanmaktadır.

Infinix Hot 9 Play Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Infinix Hot 9 Play ekran değişim servisi olarak sizlere en güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler veririz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal Infinix Hot 9 Play Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Infinix Hot 9 Play ekran değişimi işlemleri esnasında her daim orijinal parçalar ile cihazları tamir ettiğimiz için uzun kullanım ömürlü cihazlara sahip olursunuz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı