İnfinixİnfinix Ekran Değişimi

Infinix Hot 10T Ekran Değişimi

Infinix Hot 10T ekran değişimi işlemi için EkranDeğişimi.Net kurulu olarak bize başvuran ve yardım almak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunarız. Infinix Hot 10T model telefonlarınızdaki sorunlar için bizlere başvurabilirsiniz.

Infinix Hot 10T Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Infinix Hot 10T ekranım kırıldı problemleri, genel olarak telefonun darbe alması sonucu oluşur. Darbe sonucu cihazların ekranının değişmesi gerekmektedir. Ekran değişiminde ise orijinal parçalar kullanarak kaliteli bir hizmet sağlamaktayız.

Infinix Hot 10T Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Infinix Hot 10T ekranım arızalandı sorununa sebep olan durumlar; sıvı teması, telefonun düşmesi, darbe alması olabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşıldığında cihaz ekranı değiştirilerek problem ortadan kaldırılır.

Infinix Hot 10T Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Infinix Hot 10T ekran değişimi işlemi için EkranDeğişimi.Net olarak profesyonel ekibimiz ile beraber bize danışan müşterilerimize kaliteli hizmetler sağlamaktayız. Orijinal parçalar ile değişimi gerçekleştirilen cihaz ekranınızı uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Infinix Hot 10T Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Infinix Hot 10T Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

Infinix Hot 10T ekran değişim ücreti için müşterilerimize en uygun fiyatlar belirlemekteyiz. Cihaz ekranının değişmesine ihtiyaç duyan her müşterimiz uygun fiyatlar ile kaliteli ve güvenilir hizmetler alarak cihazınızı orijinal parçalar ile tamir ettirebilirsiniz.

Infinix Hot 10T Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Infinix Hot 10T ekran fiyatları, müşterilerimiz için uygun şekilde ayarlanmıştır. Uygun fiyatların yanı sıra orijinal parçalar ile ekran değişimi sayesinde güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmış olursunuz.

Infinix Hot 10T Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Infinix Hot 10T ekran değişim servisi olarak uzman ekibimiz tarafından sizlere garantili hizmetler sunmaktayız. Ekran değişim işlemlerinde orijinal parçalar kullanarak müşterilerimizin cihazlarını kullanma sürelerini uzatmış oluruz.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisim.net

Orijinal Infinix Hot 10T Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Infinix Hot 10T ekran değişimi işlemleri ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. EkranDeğişimi.Net olarak bütün marka ve model cihazlarınızın ekran sorunlarını kolay ve hızlı bir şekilde çözebilmekteyiz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı