Blog

İCloud hesap açma

iCloud Apple kullanıcılarının kullandığı bir depolama sistemidir. Eğer siz de Apple sahibiyseniz ve iCloud hesap açma işlemi nasıl diyorsanız hazırladığımız bu içeriğe göz atabilirsiniz. İçeriğimizin devamında iCloud nedir sorusuna ve hesap açılışı nasıl yapılır sorusuna cevaplar verdik.

İCloud ne işe yarar?

iCloud, Apple cihazla için kullanıma sunulan ve internet ile çalışan bir depolama sistemidir. Telefonlarında yeterli depolama alanı kalmayan ve fotoğraf ve video gibi kişisel verilerini kaydetmek isteyen Apple telefon ve tablet kullanıcıları iCloud aracılığı ile verilerini kaydedebiliyor.

İCloud Hesap Açma
İCloud Hesap Açma

İCloud sistemi sayesinde kısa süre içerisinde fotoğraf ve videolar Apple markasının bulut sunucularına kaydedilebiliyor. Bunun sayesinde telefon sahipleri kendi istekleri ile fotoğraf ve videoları silene kadar veriler kaydediliyor.

İCloud ne için kullanılır?

Özellikle eski telefonlarda 16 ve 32 GB’lık depolama alanları yer alıyor. Zamanla fotoğraf ve video kaliteleri arttığı için bu depolama alanları yetersiz kalabiliyor. Hal böyle olunca telefon sahipleri ek depolama yöntemlerine ihtiyaç duyuyor.

İCloud cihazlarda yer bulunmadığında fotoğraf ve videoları saklamak için kullanılan bir sistemdir. Kullanımı oldukça kolay olduğu için herkes tarafından kullanılabiliyor.

İCloud hesap açma

İCloud hesabı açmak için öncelikle Apple cihazlarda ayarlar bölümüne girilmelidir. Ardından iCloud alanına girilmeli ve Apple kimliği oluşturulmalıdır. Daha sonra mail onaylaması yapılmalı ve kullanım onayları verilmelidir.

Bir Apple cihazda iCloud hesabı açmak ortalama 2 dakika kadar sürmektedir. Hesap açıldıktan hemen sonra kullanılmaya başlanabilir.

iCloud nasıl kullanılır?

İCloud direkt olarak uygulamalar üzerinden kullanılab22ilir. Uygulamalar üzerinde eklenecek fotoğraf ve videolar seçildikten sonra sunucuya gönderim yapılabilir.

İCloud Hesabı Nasıl Açılır
İCloud Hesabı Nasıl Açılır

Verdiğimiz hizmetleri şu şekildedir;

 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Ekran Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı