HuaweiHuawei Ekran Değişimi

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi

Huawei Nova 10 SE ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfanın aşağısında yer alan bilgiler aracılığı ile bizle iletişim kurabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Çalışması

Günümüz teknolojilerinden en çok kullandığımız cihazların başında gelen cep telefonları sürekli kullanılmasından dolayı riskleri de yanında taşımaktadır. Her an düşme riski taşıyan cihazlar darbe veya çarpmaya maruz kaldıklarında ilk planda ekran sorunlarının yaşanmasına neden olur. Siz değerli müşterilerimize bu konuda dürüst ve şeffaf hizmet sunmak için A kalitede hizmet sunumu yaparak ekran değişimi işlemlerini ve bunun yanı sıra farklı noktalarda cihazlarınız için çalışmalar yürütmekteyiz. Her marka ve model cihazlarda olduğu gibi Huawei Nova 10 SE ekran değişimi için bizleri tercih edebilirsiniz.

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimleri genellikle ön cam, iç ekran ve dokunmatik panelin değişimi olarak bilinir. Müşterilerimizin tercihlerine göre A kalitede orjinal yedek parça kullanımı ile ekran değişimi yapılmaktadır. Ekranlarınızdan en yüksek performansı sağlamanız adına ekran değişimi konusunda uzman teknik kadromuz ile Huawei ürünler için tasarlanmış tamir ekipmanları kullanılarak gerçekleştirilir. Huawei Nova 10 SE ekran değişimi teknik ekip tarafından kullanılan antistatik bileklik kullanılarak gerçekleşir. Ekran değişimi esnasında veya sonraki süreçlerde istenmeyen sonuçların önüne geçilmiş olur.

Ekran değişiminde servisimize gelen cihaz öncelikle uzman teknik ekip tarafından incelenerek sorunun kaynağı tespit edilir. Tespit edilen sorun cihaz sahibi ile paylaşılarak gerekli ön çalışma hazırlığına geçilir. Sorunun çözümünde alternatifler ile buna bağlı olarak ortaya çıkan fiyat bilgisi müşteri ile paylaşılır. Tercih edilen duruma göre ekran değişimi için gerekli işlemler yerine getirilir. Cihaz tüm test aşamalarından geçirildikten sonra müşterinin kendi testi gerçekleştirmesi sağlanır. Test başarılı bir şekilde geçmesi durumunda teslim edilir.

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Huawei Nova 10 SE ekran değişimi ile gerçekleşen işlemlerin ardından cihaz müşteriye teslim edilir. Teslim tarihinden itibaren 6 aylık süre ile cihaz garanti kapsamına dahil edilir.

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi için servise teslim edilen cihaz için Huawei Nova 10 SE ekran değişimi konusunda ortaya çıkan fiyat durumu değişik nedenlerden dolayı belirsiz durumdadır. Kullanılan yedek parçanın dövize endeksli olması net fiyat konusunda bizleri zorluyor. Güncel fiyat bilgisi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi
Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei Nova 10 SE Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei Nova 10 SE kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Nova 10 SE telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 973228747 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı