GoogleGoogle Ekran Değişimi

Google Pixel 5 Ekran Değişimi

Google Pixel 5 ekran değişimi yaptırmak için EkranDeğişimi.Net ekibi olarak sizlere profesyonel ekibimizle destek sağlamaktayız. Bununla birlikte en uygun fiyat ve kaliteli değişim olanakları sunmaktayız. Google Pixel markasının her modeli için ekran değişimi sağlamaktayız. Bizlere ulaşarak siz de Google Pixel 5 model cihazınızın ekran değişimi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Google Pixel 5 Ekranım Kırıldı/Çatladı Ne Yapmalıyım?

Google Pixel 5 ekranım kırıldı diyorsanız EkranDeğişimi.Net ekibi olarak Google Pixel 5 model cihazınızın ekranını orijinal ekranla değiştirip sizlere kaliteli hizmet sunma garantisi veriyoruz.

Google Pixel 5 Ekranım Arızalandı/Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Google Pixel 5 ekranım arızalandı gibi durumlarda bizlere ulaşarak bu sorununuzun çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. EkranDeğişimi.Net ekibi olarak ekran arızalanmalarınızda cihazınızın ekran değişimini gerçekleştirirken size gerekli tüm desteği sunmaktayız.

Garantili Google Pixel 5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Google Pixel 5 ekran değişimi için bizlere ulaşarak hasar gören ekranınızın orijinal ekran ile değişmesini sağlayabilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmet sunma garantisi veriyoruz.

Google Pixel 5 Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL?

Google Pixel 5 Ekran Değişim Fiyatı Kaç TL

Google Pixel 5 ekran değişim ücreti için EkranDeğişimi.Net ekibi olarak hem profesyonel hem de en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Bize ulaşarak Google Pixel 5 cihazınızın ekran değişimi ücreti hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Google Pixel 5 Ekran Fiyatları Ne Kadar?

Google Pixel 5 ekran fiyatları için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyat tekliflerini sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Google Pixel 5 model cihazınızın ekranını orijinal yeni parçayla değiştirerek eski kalitesine ulaşmasını sağlıyoruz.

Google Pixel 5 Ekran Değişim Hizmeti Nereden Alınır?

Google Pixel 5 ekran değişim servisi olarak Google Pixel 5 model cihazınızın ekranında meydana gelen her türlü sorun için bizlere ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan irtibat kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz en kısa zamanda geri dönüş sağlayacaktır.

EkranDeğişimi.Net iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon-1: 0 543 787 74 36
  • Telefon-2: 0 534 392 72 86
  • E-posta: destek@ekrandegisimi.net

Orijinal Google Pixel 5 Ekran Değişimi Hizmeti Al!

Orijinal Google Pixel 5 ekran değişimi için sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız. Cihazınızın ekranında meydana gelen arızalar ve ekran değişimi için bizlere ulaşın.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı