General Mobile Ekran Değişimi

General Mobile GM 9 Ekran Değişimi

General Mobile GM 9 ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen bizi arayarak General Mobile cihazlarınız için ekran değişimi hizmetimizden faydalanabilir ve cihazınızı eski performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

General Mobile GM 9 Ekran Değişimi Çalışması

General Mobile GM 9 serisi büyük ölçüde beğeni toplayan bir telefon modeli haline geldi. Kısa süre içerisinde büyük bir kitle tarafından kullanılan bu telefon modelini her yerde görmeye başladık.

Zamanla bu telefon kullanıcılarının bir kısmı çeşitli ekran sorunları ile karşı karşıya kalmaya başladı. Bu sorunların başlıca nedeni telefonun aldığı hasarlar olsa da üretim hatası ve kullanım süresinin uzunluğu gibi faktörler de ekran sorunlarının görülmesine neden oldu.

Telefon sahipleri bu sorun ile baş edebilmek adına bizlere ekran değişimi yaptırmak için başvuruyor. Bazı telefon sahipleri telefonlarını bir kenara atarak yenilerini almayı tercih etse de ekran değişimi yaptırmak çok daha uygun olduğu için bize başvuran kişi sayısı da bir hayli fazla.

General Mobile GM 9 Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

Telefon ekran değişimi çalışmalarımızda benzer adımları uyguluyoruz. Öncelikle bize gelen müşterilerimizle görüşerek mevcut sorunun kaynağının ne olduğunu öğreniyoruz. Daha sonra ekran değişiminin gerekli olup olmadığını tespit ediyoruz.

Eğer ekran değişimi gerekliyse en kısa süre içerisinde gerekli parçaları temin ediyor ve çalışmaları başlatıyoruz. Uzman teknisyen ekiplerimiz telefonunuza dair parçaları söktükten sonra gerekli onarım işlemlerini yapıyor ve temin edilen orijinal ekranı ve beraberindeki parçaları ekran kasasına yerleştiriyor. Daha sonra telefonunuzun çalışıp çalışmadığını birkaç kez test ettikten sonra telefonunuzu sizlere teslim ediyoruz.

General Mobile GM 9 Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

General Mobile ekran değişimi çalışması yaptıran müşterilerimiz hem bu muhteşem hizmetten faydalanıyor hem de 6 aylık garanti kazanıyor. 6 aylık garantiyle birlikte telefon ekranında sorun yaşayan müşterilerimiz istedikleri zaman bizlere ulaşarak teknik destek alabiliyor.

General Mobile GM 9 Ekran Değişimi Fiyatları

General Mobile ekran değişimi fiyatları orijinal parçaların satış fiyatlarına ve işlem türüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı fiyat bilgisi almak için bizleri WhatsApp iletişim hattından arayabilirsiniz.

General Mobile GM 9 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
General Mobile GM 9 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

General Mobile GM 9 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 406864844
 • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

General Mobile GM 9 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

General Mobile GM 9 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten General Mobile GM 9 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Ekran Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı