Blog

General Mobile Ekran Görüntüsü Almak İçin 2 Yöntem

Bu blog yazımızda General Mobile cihazı olanlar için ekran görüntüsü alma hakkında bilgi vereceğiz. Farklı yöntemlerle General Mobile ekran görüntüsü almak mümkün olsa da sizler için en kolay yöntemlerden bahsettik. Hadi gelin bu yöntemler nelermiş birlikte göz atalım.

General Mobile Ekran Görüntüsü Alma

Telefon kullanıcıları beğendikleri videolardan ya da anlık görüntülerden kopya oluşturmak isteyebiliyor. Bu noktada devreye telefonların sunduğu ekran görüntüsü alma özelliği giriyor. Basit tuşlamalar sayesinde birkaç saniye içerisinde ekran görüntüsü alınabiliyor.

Ekran görüntüsü almak için telefondaki ses ve açma kapama tuşları kullanılabilir. Ancak bazı telefonlarda bu tuşlardan bir veya birkaçı sorunlu olduğu için yardımcı uygulamalardan faydalanmak gerekebiliyor. Gelin General Mobile ekran görüntüsü nasıl alınır birlikte göz atalım.

General Mobile Ekran Görüntüsü Alma
General Mobile Ekran Görüntüsü Alma

General Mobile Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

General Mobile telefonlarda ekran görüntüsü alabilmek için öncelikle ses açma tuşuna ve daha sonra güç tuşuna basın. Eğer olmazsa birkaç kez daha tekrarlayabilirsiniz. Daha sonrasında aldığınız ekran görüntüsü telefon galerisine kaydedilecektir.

Bazı General Mobile telefon modellerinde bu tuş kombinasyonları işe yaramayabiliyor. Bu durumda ses kapama ve güç tuşuna aynı anda basmayı deneyebilirsiniz. Bu tuşlamadan sonra telefonunuzda muhtemelen ekran görüntüsü almış olacaksınız.

Eğer telefonunuzun ses tuşları ya da güç tuşu çalışmıyorsa Google Play Store’den mobil uygulama indirebilirsiniz. Bu uygulamalar ile aynı şekilde ekran görüntüsü alabilirsiniz.

General Mobile Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır
General Mobile Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

General Mobile Ekran Görüntüsü Nereye Kaydedilir?

Aldığınız ekran görüntüleri telefon galerisine kaydedilir. Telefon galerisine girdikten sonra yeni ekran görüntülerinden eskiye doğru bütün ekran görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Eğer General Mobile cihazlarınızda aşağıdaki problemlerden biri varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Ekran Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı