Xiaomi

En İyi Çift Hatlı Telefonlar

En iyi çift hatlı telefonları içeriğimizin devamında listeledik.

Günümüzde insanlar çeşitli nedenlerden dolayı iki farklı numara kullanmaktadırlar. Bu durumda çift hata sahip bir telefonla bu ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde insanlar tek bir akıllı telefonda iki ayrı telefon numarasına sahip olabilmektedirler. Piyasada pek çok çift hatlı akıllı telefon bulunmaktadır. Çift hatlı bir telefon almayı düşünüyorsanız aşağıda en iyi çift hatlı telefonlar ve modelleri listelenmiştir. İçeriğimize göz atarak kendiniz için uygun bir çift hatlı akıllı telefon edinebilirsiniz.

En İyi Çift Hatlı Telefonlar Nelerdir?

Çift hatlı telefonlar sahip oldukları avantajlar nedeniyle pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Çift hata sahip telefonlar sayesinde bir telefonda iki ayrı telefon numarasına sahip olunmaktadır. Böylece aramalara cevap vermek ve mesajlara ulaşmak için iki ayrı telefon numarası kullanma şansınız olmaktadır.

Aşağıda çift sim kullanmanızı gerektirecek durumlar listelenmiştir.

-İş ve kişisel aramalar için farklı hat kullanmak istiyorsanız

-Konuşma ve veri için farklı plan yöntemlerini tercih etme.

-Yurtiçi veya yurt dışı seyahatlerinizde yerel veri planı ekleme.

Yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı çift hatlı telefon kullanılmaktadır. Aşağıda en iyi çift hatlı telefonları inceleyerek kendiniz için uygun olan bir telefonu seçebilirsiniz.

En İyi Çift Hatlı Telefon Modelleri
En İyi Çift Hatlı Telefon Modelleri

En İyi Çift Hatlı Telefonlar

Günümüzde teknolojiye artan ihtiyaç nedeniyle tek hat kullanmak bazen ihtiyaçlarımızı karşılamada yeterli olmamaktadır. Bu nedenle en iyi çözüm çift hatta sahip bir telefon kullanmaktadır. Piyasada pek çok çift hatlı akıllı telefon bulunmaktadır. Bu kıllı telefonlar arasında en iyi olanları sizler için derledik.

Öncelikle akla gelen Apple arkasının nano SIM kartlı çift SIM bulunan modelleridir. Bu modeller şunlardır;

 • Phone 13
 • iPhone 13 Pro
 • iPhone 13 Pro Max
 • iPhone 12
 • iPhone 12 Pro
 • iPhone 12 Pro Max
 • iPhone 11
 • iPhone 11 Pro
 • iPhone 11 Pro Max
 • iPhone XS Max
 • iPhone XR

Yerli En İyi Çift Hatlı Telefonlar ve Modelleri

 1. Xiaomi 12 Pro
 2. Xiaomi Redmi Note 10 Pro
 3. ZTE Axon 30 Ultra 5G
 4. Xiaomi Poco F3
 5. Oppo Find X3 Pro
 6. OnePlus Nord 2 5G

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı