AsusAsus Ekran Değişimi

Asus ROG Phone 8 Pro Ekran Değişimi

Asus ROG Phone 8 Pro ekran değişimi işlemlerimiz 6 aylık garanti kampanyası çerçevesinde yapılmaktadır. Bu işlemlerimiz hakkında bilgi almak için hemen teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Asus ROG Phone 8 Pro Ekran Değişiminde Budak GSM Farkı İle Garantili Tamir Hizmeti

Bütün markalar için gerçekleştirdiğimiz ekran değişimi çalışmalarımız devam ediyor!!!

Asus ekran değişiminde teknik servis ekibimiz titizle hareket etmektedir. Bu sayede telefonunuzda meydana gelebilecek diğer bütün sorunların önüne geçilerek yalnızca ekran ve ekrana bağlı bileşenlere yoğunlaşılır.

6 aylık garanti ile yaptığımız ekran değişimlerinde Asus marka ile uyumlu olan orijinal ekranları kullanıyoruz. Tercih ettiğimiz bu ekranlar sayesinde telefonlarınızda herhangi bir şekilde uyumsuzluk problemi ortaya çıkmaz.

Eğer cihazınızda ekran kırığı, çatlağı ya da renklerde bozulma gibi sorunlar varsa hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra telefon modelini ve mevcut sorunu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Asus ekran değişimi gereken telefonunuzu hemen bize getirebilir ve tamir sürecini başlatabilirsiniz. Ayrıca Budak GSM olarak başlattığımız ücretsiz kargo kampanyamız ile de güvenilir bir şekilde gönderim sağlayabilirsiniz.

Asus ROG Phone 8 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Asus ROG Phone 8 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 8 Pro Ekran Değişimlerinde 6 Aylık Garanti Fırsatı

Bütün Asus ROG Phone 8 Pro tamirlerimiz 6 aylık garanti kapsamındadır. Ayrıca şu markalar için de gerekli tamir hizmetlerini vermeye devam ediyoruz;

Xiaomi Huawei iPhone
Asus Lenovo Realme
Samsung OnePlus Nokia
Meizu Vivo Oppo
Reeder TCL Tecno
ZTE Honor ve diğer markalar

Asus ROG Phone 8 Pro Ekran Değişimi Fiyatlarımız

Asus ROG Phone 8 Pro ekran değişimi fiyatlarımız telefondaki sorunlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Asus ROG Phone 8 Pro tamir fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim ve Kargo Gönderim Detayları

Asus ROG Phone 8 Pro telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek Asus ROG Phone 8 Pro ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Adres Telefon Numarası E-Mail
Tahtakale Caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul +90 (543) 787 74 36 destek@cepustam.com
ÜCRETSİZ KARGO GÖNDERİMİ
Kargo Firması Kargo Numarası Firma Adı
Yurtiçi Kargo 973228747 SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 8 Pro model telefonunuzu bizlere ücretsiz bir şekilde göndermek için;

Firmamız müşteri memnuniyeti kapsamında ücretsiz kargo ve ücretsiz hasar tespit çalışması yapmaktadır. Bunun için ücretsiz kargo gönderimi sayfamızdaki bilgileri kullanarak hemen Asus ROG Phone 8 Pro model telefonlarınızı bize gönderebilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişime geçerek Asus ROG Phone 8 Pro ekran değişimi süreci hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 973228747 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı