AsusAsus Ekran Değişimi

Asus ROG Phone 8 Ekran Değişimi

Asus ROG Phone 8 ekran değişimi işlemlerimizde telefonlarınız ile uyumlu olan orijinal ekranlar kullanarak tamir hizmeti veriyoruz. Tamamı 6 aylık garantili olan bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Asus ROG Phone 8 Ekran Değişiminde Budak GSM Farkı İle Garantili Tamir Hizmeti

Bütün markalar için gerçekleştirdiğimiz ekran değişimi çalışmalarımız devam ediyor!!!

Asus markasının ekranları sağlamlığı ile biliniyor ancak zaman içerisinde kullanıcı hataları başta olmak üzere çeşitli nedenlerle ekran sorunları ortaya çıkabilmektedir. Elbette bu ekran sorunları telefonun tamamen işlevsiz kalmasına neden olmaz ancak telefon performansını önemli ölçüde etkilemektedir.

Firmamız ortaya çıkan bu ekran sorunlarında başarılı bir şekilde ekran değişimi uygulayarak bu sorunları kökten çözmekte ve hiçbir performans sorunu bırakmamaktadır.

Ekran değişimi yaparken telefonlarınızın uyumlu olduğu orijinal ekranlar kullanıyoruz. Bu çalışmalarda kalitesiz yan sanayi parçalardan uzak duruyoruz. Bu da telefonlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar.

Asus ekran değişimi gereken telefonlarınızı hemen bize getirebilirsiniz. Ayrıca Türkiye’de ilk olarak başlattığımız ücretsiz kargo ile telefon tamiri kampanyamızdan da faydalanabilirsiniz.

Asus ROG Phone 8 Ekran Değişimlerinde 6 Aylık Garanti Fırsatı

Bütün Asus ROG Phone 8 tamirlerimiz 6 aylık garanti kapsamındadır. Ayrıca şu markalar için de gerekli tamir hizmetlerini vermeye devam ediyoruz;

Xiaomi Huawei iPhone
Asus Lenovo Realme
Samsung OnePlus Nokia
Meizu Vivo Oppo
Reeder TCL Tecno
ZTE Honor ve diğer markalar
Asus ROG Phone 8 Ekran Değişimi Fiyatları
Asus ROG Phone 8 Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 8 Ekran Değişimi Fiyatlarımız

Asus ROG Phone 8 ekran değişimi fiyatlarımız telefondaki sorunlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Asus ROG Phone 8 tamir fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim ve Kargo Gönderim Detayları

Asus ROG Phone 8 telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek Asus ROG Phone 8 ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Adres Telefon Numarası E-Mail
Tahtakale Caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul +90 (543) 787 74 36 destek@cepustam.com
ÜCRETSİZ KARGO GÖNDERİMİ
Kargo Firması Kargo Numarası Firma Adı
Yurtiçi Kargo 973228747 SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 8 model telefonunuzu bizlere ücretsiz bir şekilde göndermek için;

Firmamız müşteri memnuniyeti kapsamında ücretsiz kargo ve ücretsiz hasar tespit çalışması yapmaktadır. Bunun için ücretsiz kargo gönderimi sayfamızdaki bilgileri kullanarak hemen Asus ROG Phone 8 model telefonlarınızı bize gönderebilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişime geçerek Asus ROG Phone 8 ekran değişimi süreci hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 973228747 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı