AsusAsus Ekran Değişimi

Asus ROG Phone 7 Ekran Değişimi

Asus ROG Phone 7 ekran değişimi hizmetimiz devam ediyor. Eğer siz de Asus cihazlarınızda herhangi bir ekran sorunu yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asus ROG Phone 7 Ekran Değişiminde Budak GSM Farkı İle Garantili Tamir Hizmeti

Bütün markalar için gerçekleştirdiğimiz ekran değişimi çalışmalarımız devam ediyor!!!

Cihaz ekranları günlük kullanımda çeşitli risklere maruz kalabilir. Darbeler, düşmeler veya çeşitli dış etkenler ekranın çatlamasına veya kırılarak tamamen işlevsiz hale gelmesine neden olabilir. Bu durum kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyebilir ve cihazın estetiğini bozabilir. Asus ROG Phone 7 ekran değişimi çalışmalarımız bu tür sorunları ortadan kaldırmak ve cihazınızı ilk günkü gibi kullanılabilir hale getirmek için oldukça başarılıdır.

Budak GSM olarak Asus ROG Phone 7 ekran değişimi işlemlerinde uzman ve başarılı bir teknik servis ekibiyle çalışıyoruz. Müşterilerimize sağladığımız hizmette kalite standartlarını ön planda tutarak tamir işlemlerimizde yalnızca sıfır ve orijinal ekranları kullanıyoruz.

Tamir sürecimiz sadece ekran değişimine odaklanır ve diğer cihaz bileşenlerine herhangi bir müdahalede bulunulmaz. Bu sayede müşterilerimiz herhangi bir veri kaybı veya performans kaybı yaşamadan cihazlarını güvenle teslim edebilirler.

İstanbul merkezimizde gerçekleştirilen çalışmalarımızın yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimiz de telefonlarını ücretsiz kargo seçeneği ile bize ulaştırabilirler.

Asus ROG Phone 7 Ekran Değişimi Fiyatları
Asus ROG Phone 7 Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 7 Ekran Değişimlerinde 6 Aylık Garanti Fırsatı

Bütün Asus ROG Phone 7 tamirlerimiz 6 aylık garanti kapsamındadır. Ayrıca şu markalar için de gerekli tamir hizmetlerini vermeye devam ediyoruz;

Xiaomi Huawei iPhone
Asus Lenovo Realme
Samsung OnePlus Nokia
Meizu Vivo Oppo
Reeder TCL Tecno
ZTE Honor ve diğer markalar

Asus ROG Phone 7 Ekran Değişimi Fiyatlarımız

Asus ROG Phone 7 ekran değişimi fiyatlarımız telefondaki sorunlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Asus ROG Phone 7 tamir fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim ve Kargo Gönderim Detayları

Asus ROG Phone 7 telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek Asus ROG Phone 7 ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres Telefon Numarası E-Mail
Tahtakale Caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul +90 (543) 787 74 36 destek@cepustam.com

ÜCRETSİZ KARGO GÖNDERİMİ

Kargo Firması Kargo Numarası Firma Adı
Yurtiçi Kargo 406864844 BUDAK İTHALAT

Asus ROG Phone 7 model telefonunuzu bizlere ücretsiz bir şekilde göndermek için;

Firmamız müşteri memnuniyeti kapsamında ücretsiz kargo ve ücretsiz hasar tespit çalışması yapmaktadır. Bunun için ücretsiz kargo gönderimi sayfamızdaki bilgileri kullanarak hemen Asus ROG Phone 7 model telefonlarınızı bize gönderebilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişime geçerek Asus ROG Phone 7 ekran değişimi süreci hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı